Дарина Ковальова і Олександр Кондратьєв – переможці 6-го етапу чемпіонату України з боулінгу

bowling-Daryna-KovalyovaДарина Ковальова і Олександр Кондратьєв – переможці 6-го етапу чемпіонату України з боулінгу (тема: боулінг, 6-й етап ХІ чемпіонату України, Дарина Ковальова, Олександр Кондратьєв, Олександр Каліка, Михайло Каліка, Олександра Якуніна, Наталія Щербиніна, Тетяна Дегтярьова, Євген Кармазін, Віталій Шилан, Ілля Шевляк).
У Дніпропетровському клубі «Максимум» пройшов 6-й етап ХІ чемпіонату України зі спортивного боулінгу. Переможців визначали упродовж трьох днів. Жінки грали 6 ігор кваліфікації, після чого 16 найкращих у стикових іграх змагалися за загальну перемогу. У чоловіків кваліфікації було дві: 6 ігор, після яких 32 найкращих грали іще по 4 матчі, і лише потім – ігри на виліт.
У жінок знову не було рівних Дарині Ковальовій – чинна чемпіонка України виграла вже 3-й етап цього сезону, при цьому взяла участь лише у 4-х. У фіналі дніпропетровського етап Ковальова здолала Тетяну Дегтярьову (200:189). Третє місце виборола Наталія Щербиніна, котра перемогла Олександру Якуніну (175:171).
В загальному заліку, де враховують 5 найкращих результатів, лідирує саме Якуніна, але її перевага над суперницями незначна.
У чоловічому фіналі у Дніпропетровську Олександр Кондратьєв здолав опір Євгена Кармазіна (225:189). У матчі за третє місце Віталій Шилан переграв Олександра Каліку (211:193). У загальному заліку лідерство утримує провідний боулер країни Михайло Каліка.
Після завершення змагань Дарині Ковальовій в урочистій обстановці вручили посвідчення «Майстра спорту України зі спортивного боулінгу». Президент СКУ Ілля Шевляк приєднується до поздоровлень і від імені Спортивного комітету України бажає Дарині нових великих перемог у спорті і житті!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *