Дарина Ковальова взяла два золота юніорського ЧЄ з боулінгу

bowling-youth-euro-2012-Darya-KovalyovaУкраїнка Дарина Ковальова – двічі чемпіонка Європи-2011 (All-Event та індивідуальний залік) стала дворазовою чемпіонкою Європи 2012 року серед юніорів (до 19 років), завоювавши золоті медалі в заліку All-Event і у «Мастерз-фіналі», а також бронзу в індивідуальному заліку. Крім того, Даша стала рекордсменкою Європи з найвищим результатом – 3994 очка за 18 ігор!

Підведемо підсумки турніру, котрий проходив у Данії.

Двійки. Чемпіонами Європи у юніорів стала команда з Фінляндії, друге місце у норвезької збірної, третє розділили збірні Швеції №1 і №2. Наша пара у складі Віктора Степаненка й Антона Чепова зупинилася на 43 місці.

У дівчат перемогла команда Великобританія-1, другою стала збірна Швеції-2, третьіми – Данія №1 і №2. Наші дівчата, Дарина Ковальова й Олександра Якуніна, прекрасно виступили і посіли 5 місце!

Чемпіонами Європи в командах-четвірках серед юніорів стала збірна Нідерландів, друге місце у збірної Данії, третє розділили Греція і Швеція. У дівчат у цьому виді програми чемпіонками континенту стали фінки, срібло у збірної Данії, бронзові медалі завоювали команди Англії і Швеції.

В індивідуальному заліку у дівчат титул здобула Веріті Кроулі з Англії, яка у фіналі з рахунком 238:222 перемогла шведку Дженні Вегнер. Бронзові медалі завоювали Дарина Ковальова (Україна) і Санна Пасанен (Фінляндія). Трохи прикро за Дашу, адже упродовж усього чемпіонату вона лідирувала з величезним відривом (до 206 очок) від найближчих суперниць в All-Еvent, з відривом у 96 очок в Singles, а програла якихось 5 кегель в стикових іграх. Саша Якуніна посіла 32 місце.

У юнаків перемогу святкував Ейвін Кульсенг з Норвегії, срібло у росіянина Олександра Міненка, а бронзові медалі завоювали Марек Тальпа з Чехії і Єрон ван Геель з Нідерландів. Наші юнаки в індивідуальному розряді показали такі результати: Кондратьєв Олександр – 22 місце, Степаненко Віктор – 32 місце, Чепов Антон – 59 місце зі 100 учасників.

У розряді All-Еvent – абсолютний успіх і рекорд української спортсменки Дарини Ковальової; срібло у шведки Дженні Вегнер, бронза в англійки Веріті Кроулі. Олександра Якуніна увійшла до топ-24, набравши 3357 очок.

У юнаків перемогу святкував швед Філіп Вільгельмсон – 3826 (порівняйте з результатом Даші у 3994 очок – хлопчики відпочивають!), срібло в норвежського боулера Ейвіна Кульсенга, бронзова нагорода у данця Маркуса Бергендорфа. Наші юнаки в розряді All-еvent: Кондратьєв Олександр – 11 місце, Степаненко Віктор – 64 місце, Чепов Антон – 83 місце. Однозначно можна сказати, що на чемпіонаті такого рівня і хлопці, і дівчата набули безцінного досвіду.

У розряді Masters в першому стику Саша Якуніна пермогла Перніллу Нільсен з Данії (2:1), а вже в наступному колі потрапила на… Дарину. Ще одна прикрість. Ковальова перемогла з рахунком 2:0 і попрямувала далі до перемоги. Олександру Якуніну поздоровляємо з почесним 16 місцем!

А Даша упевнено виграла турнір. У фіналі було подолано опір ще однієї місцевої спортсменки Пернілли Расмуссен – 258 на 192 і 289 на 191. Щиро вітаємо Дарину Ковальову, батьків, тренерів і усіх нас з абсолютним результатом нашої спортсменки!

У хлопців у розряді Masters перемогу святкував швед Єспер Свенссон, срібло у німця Домініка Бухмана, бронзові медалі отримали Йорд ван Веерен з Нідерландів та Нікола Понйоліні з Італії. Наш Олександр Кондратьєв (11 місце), на жаль, програв в першому стику греку Александросу Мольфесісу. 

{social}

{iarelatednews articleid=»845″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *