Дарина Сіранчук привезла 3 медалі з ЧЄ з пулу!

Днями визначились з переможцями чемпіонату Європи з більярдного спорту у дисципліні «Пул 14+1, 8, 9, 10»). Змагання проходили серед юнаків, юніорів та дівчат (юніорок).

Україну на Чемпіонаті представили: Нікіта Руденко (U19), Дарина Сіранчук (U19), Богдана Соломка (U19), Данило Каляєв (U17), Валентин Кобець (U17) та Ігор Ляпін (U17).

Найяскравіше серед спортсменів збірної України завершила чемпіонат Дарина Сіранчук, яка виборола три медалі: 1 срібну та дві бронзові. Власне, це всі нагороди на рахунку нашої збірної.

Перший день емпіонату відкривався турніром «14+1». Наші спортсмени стрімко ринулись вперед. Першу перемогу Українській збірній здобув Данило Каляєв, який переміг суперника з Північного Кіпру з рахунком 75:51. Данило задав ритм усій збірній. Наступна  гра українця Валентина Кобця теж завершилась перемогою на користь нашої збірної. Валентин обіграв перспективного суперника з рахунком 75:31. Колег по збірній підтримав і Микита Руденко, який розгромив свого суперника з рахунком 100:46.

Але на цьому вдача збірної фактично була вичерпана. Ще один етап змогли подолати лише Микита Руденко та Валентин Кобець. Але і вони не пройшли далі. У висновку, найкращий результат у дисципліні «14+1» – це 9 місце у Микити Руденка.

Далі були змагання у дисциплні «10-ка». Саме тут здобула свою першу перемогу та срібну медаль невтримна Дарина Сіранчук. Дві бронзові медалі Дарина виборола у наступних змаганнях у дисциплінах «8-ка» та «9-ка».

Гарні результати в останній день змагань у дисципліні «9-ка» демонстрував Данило Каляєв, який двома перемогами майже пробився до призового місця, але під кінець йому у суперники дістався чотирикратний чемпіон Європи. Саме йому з рахунком 7:4 поступився наш спортсмен.

 Прес-служба Спортивного комітету України 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *