Де пройде чемпіонат Європи з сумо? Україна проти Угорщини

sumo-korobko-karavaiУ травні пройде чемпіонат Європи з сумо. Але досі незрозуміло, де саме відбудуться ці змагання. Попередньо право проведення континентальної першості віддали Україні, але закулісні ігри поставили цей варіант під сумнів.

Саме зараз президент Федерації сумо України Сергій Коробко перебуває у столиці Японії Токіо, де буде ухвалено остаточне рішення про місце проведення ЧЄ – Україна чи Угорщина.

Річ у тому, що керівники деяких федерацій західних країн Європи не хочуть, щоб сильні східні федерації (Росія, Україна) знову розібрали більшість призових місць. І тому у них є домовленість поставити під загрозу участь деяких спортсменів зі Східної Європи методом неправильного оформлення візових документів Шенгенської зони, – говорять у Федерації сумо України.

Чемпіонат Європи 2012 року серед дорослих є ліцензійним турніром на участь у Всесвітніх іграх (2013, Колумбія, Калі) і Всесвітніх іграх з єдиноборств (2013, Санкт-Петербург, Росія)

Уже мають ліцензії на Всесвітні ігри: Аліна Бойкова, Марина Прищепа, Ольга Давидко і Костянтин Єрмаков. На Всесвітні ігри з єдиноборств: Аліна Бойкова, Марина Прищепа, Марина Максименко, Ольга Давидко, Світлана Ярьомка та Євген Козлятін.

Цього року українські суматорі знову підтверджують свій високий клас і першість у світі. Наші спортсмени взяли участь у трьох міжнародних турнірах, вигравши загальнокомандний залік двох із них.

ERD CUP 2012 (Угорщина). Змагання проходили серед 6 вікових груп. Участь взяли спортсмени з 10 країн: Росія, Угорщина, Україна, Єгипет, США, Італія, Польща, Нідерланди, Швейцарія, Болгарія. Українська команда сумо посіла 1 командне місце. Від України виступало 13 жінок і 12 чоловіків. На рахунку команди 19 золотих, 1 срібна і 12 бронзових медалей.

WEST-VIRU OPEN 2012 (Естонія). У змаганнях серед дорослих взяли участь представники восьми країн: Україна, Росія, Естонія, Польща, Угорщина, Нідерланди, Азербайджан, Литва. У командному заліку Україна (6 жінок і 1 чоловік) знову стала першою, виборовши 3 золоті, 3 срібні та 1 бронзову нагороду.

BERLIN OPEN 2012 (Німеччина). Турнір для дорослих, на якому змагалися суматорі з десяти країн: Україна, Росія, Німеччина, Естонія, Азербайджан, Польща, Нідерланди, Болгарія. Угорщина, Італія. Українці цього разу показали другий результат. В активі команди 3 золота, 2 срібла і 4 бронзи. 

{social}

{iarelatednews articleid=»612,318″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *