День шахів в Україні. Прес-анонс

chess-den-shahiv-2013-afishaШановні журналісти, раді запросити вас на святкування Дня шахів, що відбудеться 19-20 липня 2013 року.

ПРОГРАМА СВЯТА:

19 липня 2013 року (п’ятниця) о 10:00 у Будинку вчених (м. Київ, вул. Володимирська 45а) відбудеться шахове свято. На гостей очікують: інтерактивний конкурс шахових задач, шахова розважальна вікторина для дітей, історична шахова вікторина для дорослих. Бліц-матч переможців.

До участі у заході запрошені почесні гості:

— Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін.

— Президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк.

— Президент Федерації шахів України Віктор Капустін.

Усі учасники отримають призи від ВБФ “Дитячі шахи”, в тому числі головний приз – тренувальну сесію із міжнародним гросмейстером, а також спеціальні призи від ФШУ та СКУ. У заході візьмуть участь юні шахісти віком від 5 років – переможці чемпіонатів Києва та України, всеукраїнських та міжнародних турнірів.

20 липня 2013 року (субота) об 11:00 в парку імені Тараса Шевченка відбудеться захід присвячений міжнародному Дню шахів. У програмі:

сеанс одночасної гри, де аматори та любителі шахів зможуть перевірити свої сили в протистоянні з міжнародними гросмейстерами.

До участі у заході запрошені почесні гості:

— Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін.

— Президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк.

— Президент Федерації шахів України Віктор Капустін.

— Голова Національного олімпійського комітету Сергій Бубка.

Крім цього, вперше відбудеться аматорський турнір з шахів (бліц) «Кубок імені е2-е4».

Найкращих гравців «сеансу одночасної гри», та фіналістів «Кубку» буде нагороджено цінними призами від Спортивного комітету та Федерації шахів.

Після сеансу представники ЗМІ зможуть поспілкуватися з шахістами, представниками Федерації шахів України та Спортивного комітету України.

Довідка:

У 2013 році відбудеться друге святкування Дня Шахів в Україні. 1 листопада 2011 року Верховна Рада України ухвалила Постанову «Про проголошення Дня шахів в Україні». 20 липня також є міжнародним днем шахів.

Додаткова інформація та реєстрація для участі у сеансі та  бліц-турнірі:

тел.: (044) 289-74-07

e-mail: sportcomua@gmail.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *