Дмитро Баток і Олександр Рудьковський узяли срібло ЧС з ушу

altНаціональна збірна команда України з ушу повернулася з 11-го чемпіонату світу, що завершився в Анкарі (Туреччина). 
Вдало і плідно проведена підготовка атлетів зіграла вирішальну роль в успіху наших бійців саньшоу. В результаті срібні медалі поїхали до Вінниці (Олександр Рудьковський) і на Київщину (Дмитро Баток). Одне з найважливіших досягнень – це те, що в категорії до 85 кг, яка є ліцензійною для участі у Всесвітніх Іграх 2013 року, Дмитро Баток став другим. 
Також відзначимо і нашого супертяжа (+90 кг) Олександра Рудковського, який дуже гідно виглядав у фіналі проти чемпіона світу з Китаю Чена Янчжао і програв лише за очками. 
Команда з таолу, втім, не реалізувала поставлене завдання на 100%. Хоча лідер збірної Андрій Коваль має 5-ту позицію в нань гунь (південна палиця), а Ганна Терещенко – 6-ту в даошу (шабля). Медальний кошик виявився порожнім і після виступів у розділах дуйлянь (демонстраційних поєдинків із зброєю і без), в яких українська команда є однією з найсильніших у світі і обіймала тверді позиції у трійці лідерів. 
У підсумку ж ми маємо 7-ме загальнокомандне місце серед 68-ти країн учасниць чемпіонату.Нашу країну у Туреччині представляли 16 спортсменів, 5 тренерів і двоє суддів.
{social}
{iarelatednews articleid=»868,857,854″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *