Дмитро Бєлозьоров став срібним призером на міжнародному турнірі з більярдного спорту

В місті Батумі (Грузія) відбувся міжнародний турнір з більярдного спорту «Ajara Open 2018» (вільна піраміда). В стінах більярдного клубу «Піраміда» зібрались 32 спортсмена з України, Росії, Литви, Азербайджану, Білорусі, Казахстану, Киргистану, Грузії та Америки. Така кількість учасників означала, що спортсмени грали без права на поразку.

Україну на змаганнях представляв Дмитро Бєлозьоров та Павло Родіонов, які дійшли до півфіналів. Також в півфінали вишли Йосиф Абрамов та Іраклій Сірбіладзе. Тут Йосиф Абрамов з рахунком 6:1 обіграв представника Грузії а Іраклія Сірбіладзе. А в українському матчі з результатом 6:3 перемогу здобув Дмитро Бєлозьоров. Таким чином Павло став бронзовим призером змагань, а Дмитро боровся за золото.

У фінальному матчі Дмитра з Йосифом наш співвітчизник поступився з рахунком 7:3 на користь свого візаві. Варто відзначити, що саме Йосиф Абрамов та Дмитро Бєлозьоров вже зустрічались у фіналі чемпіонату світу з динамічної піраміди. Тоді перемогу з рахунком 7:5 здобув українець.

В підсумку в України два медалісти: Дмитро Бєлозьоров — срібло та Павло Родіонов — бронза.

Прес-служба Спортивного комітету України  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *