Дмитро Пасов – чемпіон світу з ушу серед юніорів

wushu-duylan-laydownГімн України звучав тепер і в Макао – на честь 11-річного Дмитра Пасова з Броварів Київської області, який став чемпіоном світу з ушу серед юніорів в розділі гуньшу (палиця).

Зі срібними нагородами повернулися в Україну Тетяна Кондрат’єва (Запоріжжя; розділ гуньшу), Борис Воєвуцький і Артем Суонг (обидва з Броварів; розділ дуйлянь – демонстраційні поєдинки).

Бронзовими призерами 3-го чемпіонату світу з ушу серед юніорів стали Данило Князєв (Бровари; розділ даошу – шабля), Олександра Березіна (Бровари; розділ гуньшу), Дмитро Колесников (Бровари; розділ наньдао – південний меч) та Сергій Яропуд, котрий взяв медаль у програмі контактних поєдинків (саньда) у ваговій категорії до 70 кг.

Також варто відзначити, що уже вдруге блискуче на юніорському чемпіонаті відпрацювали наші судді міжнародної категорії Олексій Носач і Руслан Осипов.

Загалом до маленького Макао, автономної території у складі Китайської Народної Республіки, з’їхалися спортсмени із 40-ка країн. Конкуренція у кожному виді програми була надсерйозна. За рівнем організації турнір практично не поступався змаганням серед дорослих, а за накалом пристрастей взагалі перевершував їх.

{social}

{iarelatednews articleid=»1097,1071,993″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *