Досягнення наших каратистів на турнірах у США і Туреччині

karateДосить напруженими видалися останні дні для українських каратистів. Представники національної школи карате боролися за п’єдестал пошани одразу на двох міжнародних турнірах — USA Open та Bosphorous Tournament.

На престижній відкритій першості Сполучених Штатів з карате відзначився Валерій Чоботар. У Лас-Вегасі він виборов дві нагороди. Валерій став срібним призером USA Open в ваговій категорії до 84 кг, а також здобув бронзу в категорії open.

Високу готовність до перемог продемонстрували українські каратисти у гостях в нашого морського сусіда. Турецький килим був досить прихильним до нашої команди, яка за підсумками турніру Bosphorous Tournament стала третью. На рахунку наших спортсменів по шість золотих та срібних нагород і 15 бронзових відзнак.

Нагадаємо, минулого тижня в Нідерландах були розіграні нагороди чергового етапу Прем’єр-ліги Карате 1. Українська збірна посіла 6 загальнокомандне місце, виборовши три медалі.