Дрбоян і Соколовський – переможці Lviv Open Cup Sumo

 sumo_lviv_open_cup_2016Нещодавно у Львові вперше в історії міста пройшов міжнародний турнір з сумо – Lviv Open Cup Sumo. Помірятися силами з нашими спортсменами приїхали команди Польщі та Азербайджану. Змагання провели в трьох категоріях: чоловіки змагалися у вазі до 85 кг та абсолютній, тоді як жінки сперечалися за нагороди лише в абсолютці.

Кращими на Lviv Open були Марія Дрбоян та Сергій Соколовський. Саме ці спортсмени виграли відкриту категорію. Дрбоян перемогла у п’яти сутичках, здолавши у фіналі чемпіонку світу Іванну Березовську. Соколовський, у свою чергу, на шляху до «золотого» двобою провів шість вдалих поєдинків. Опонентом Сергія по фіналу був срібний призер ЧЄ-2016 та володар ліцензії на Всесвітні ігри-2017 Микола Кожухов. Проте і йому не вдалося зупинити майбутнього чемпіона.

На турнірі чоловіків у 85 кг п’єдестал пошани виглядав наступним чином: переможцем Lviv Open Cup Sumo став Святослав Семикрас, срібним призером – Костянтин Булатов, бронза на рахунку Важі Даіаурі.

Загалом у турнірі взяли участь команди Львівської, Волинської, Харківської, Херсонської, Донецької, Вінницької, Миколаївської, Київської, Рівненської, Запорізької, Сумської, Одеської, Черкаської областей.

Раніше ми писали про підсумки цьогорічного розіграшу Кубку України з сумо.  

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *