Друга частина ЧС з кікбоксингу: 10 нагород для України

altІрландська столиця Дублін на тиждень стала ще й столицею світового кікбоксингу: на Зеленому острові пройшла друга частина чемпіонату світу з цього єдиноборства. На змаганнях у розділах фул-контакт, семі-контакт та музичні композиції виступило понад 600 спортсменів із 46-ти країн.
Українська делегація нараховувала 18 чоловік: Павло Орел (президент Федерації кікбоксингу України ВАКО), Ольга Павленко, Юрій Зубов, Сергій Білих (судді міжнародної категорії), Володимир Акімов, В’ячеслав Гопанчук (тренери збірної України) та 12 спортсменів, 10 з яких везуть додому медалі – 1 золоту, 4 срібні та 5 бронзових.
Індивідуальні результати кікбоксерів збірної України
фул-контакт
1 місце – Костянтин Деморецький (м. Дніпропетровськ) – у ваговій категорії до 63,5 кг
4 місце – Катерина Петеньова (м. Миколаїв) – жорсткий стиль без зброї
У заліку дисципліни фул-контакт (повний контакт) наша збірна посіла 6-те загальнокомандне місце, хоч за загальною кількістю медалей поступилася тільки переможцям росіянам, котрі вибороли у фулі 5 золотих, 5 срібних і 3 бронзові нагороди. У заліку усіх дисциплін також перемогли росіяни (6-6-9). Україна опинилася на 10-му місці.