«ДУЕП-Касетоба» – чемпіон України зі стрітболу

altВолодар Кубку України-2010 дніпропетровська команда «ДУЕП-Касетоба» стала переможцем ІІ чемпіонату України зі стрітболу. Олексій Севастьянов, Ілля Махинько, Ярослав Квітковський, Сергій Алфьоров і Юрій Тороп вибороли не лише приз у 10 тисяч гривень, але й право представляти України на міжнародному турнірі «Moscow Open», що вважається неофіційним чемпіонатом світу.
Перший день фінального турніру провели у Пушкінському парку Києва, а матчі плей-офф наступного дня грали уже у спорткомплексі «Меридіан» – через негоду у столиці. На змагання з Іспанії прилетів представник Міжнародної федерації баскетболу Алекс Санчез – Україна потрапила до поля зору ФІБА як країна, де стрітбол набуває масової популярності.
«Вуличний баскетбол невпинно розвивається і невдовзі може потрапити до програми Олімпійських ігор, – говорить Алекс Санчез в інтерв’ю ICTV. – Ми вітаємо прагнення України приєднатися до стрітбольного руху і будемо усіляко підтримувати її у цьому».
Участь у фіналі чемпіонату взяли 14 найкращих команд, які були відібрані за підсумками семи відбіркових турів у різних регіонах України. Це БК «Удави» (м. Київ), СК «Росичі» (м. Київ; чемпіони України-2010), «Зміни майбутнє» (м. Біла Церква), БК «Обухів», «Не знаю» (м. Харків), «Моя улюблена команда» (м. Харків), СК «Мусон» (м. Севастополь), «1 Раунд» (смт Сімеїз), «USB» (м. Кіровоград), «5/5» (м. Кіровоград), «Global Team» (м. Івано-Франківськ), БК «Франківськ» (м. Івано-Франківськ; 2 місце чемпіонату України-2010), «ДУЕП-Касетоба» (м. Дніпропетрівськ; володар Кубку України-2010), «Акули» (м. Дніпропетрівськ). Ще два учасника пройшли до фіналу через сито турніру «Lucky Looser» – харківський «Політехнік» і «Дим» з Києва.
{social}
{iarelatednews articleid=»676,669,657,630,617,593″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *