Два срібла на ЧС-2016 зі змішаних єдиноборств

mma_wc-2016_ukrteam В останній уїк-енд листопада в Макао (Китай) пройшла світова першість 2016 року з любительського ММА. В семи вагових категоріях Україна була представлена кращими бійцями змішаного стилю. Двом із них вдалося вибороти особисту нагороду.

Дістатися фіналу в 65,8 кг вдалося Ельнуру Велієву. В «золотій» сутичці киянин зустрівся з Курбаном Тайгібовим з Росії. Спортсмени провели в рингу весь відведений час і доля золота вирішувалася суддівськими записками. За повної підтримки рефері перемогу здобув наш опонент, а Велієв став віце-чемпіоном світу зі змішаних єдиноборств. Тренує Ельнура Олександр Дудочкін, який на цих змаганнях був старшим тренером збірної.

Непростим був фінальній двобій у 84 кг для Ідріса Гезалова з Дніпра. Суперник українця – діючий чемпіон світу з аматорського ММА росіянин Гамзат Хірамагомедов. Гідно провів цю сутичку Ідріс, намагаючись вирвати підсумкову звитягу, проте одностайне рішення суддів на користь Хірамагомедова. Таким чином, російській боєць став дворазовим чемпіоном світу, а українець – срібний призер турніру. Наставником Гезалова є Андрій Неклеса.

У рамках першості світу в Китаї також виступили Олександр Орлов (61,2 кг), Андрій Мавродієв (70,1 кг), Руслан Бусел (77,4 кг), Максим Мазенко (93кг), Андрій Ковальов (+93 кг).

Загалом на Чемпіонаті світу виступили найсильніші бійці змішаних бойових мистецтв з 23 країн.

Нагадаємо, що в жовтні збірна України брала участь на Чемпіонаті Європи в Санкт-Петербурзі, де стала другою командою континенту.