Два золота для України на Gorkiy Junior Open

8В Нижньому Новгороді завершився черговий відкритий міжнародний турнір зі сквошу. Уже втретє за півтора роки українські сквошисти приїжджають на цей турнір і знову повертаються звідти із золотими нагородами. Слідом за гравцями-професіоналами, котрі провели блискучий виступ наприкінці минулого року, свій набір медалей навесні привезли до Києва наші юніори. І от цього разу, було прийнято рішення, що «Петрохолдинг Сквош Клуб» на Gorkiy Junior Open представлятимуть Артур Сікора та Юлій Лаукарт.

Змагання проводилися в чотирьох категоріях – по дві для учасників віком до 10-ти та 14-ти років. На турнір приїхали найсильніші юні сквошисти з усієї Росії. Однак наші хлопці на «імена та ранги» уваги не звертали, і пройшли, кожен у своїй категорії, весь турнір без жодної поразки.   

Артур, що вже має досвід виступів на міжнародні арені, вважався фаворитом змагань, тому його вихід з групи ніхто під сумнів не ставив. І видані аванси Сікора повністю виправдав, не віддавши суперникам жодного гейму, пропускаючи, до того ж, в середньому менше трьох очок в кожному з них. Конкуренцію українцю могли скласти лише петербурзький сквошист Павло Щербина та новгородець Кирило Бєлов. Росіяни змогли виграти у Сікори по одній партії, однак завадити йому зійти на найвищу сходинку п’єдесталу не змогли.

Що ж стосується Лаукарта, то Юлій на турнірі був «темною конячкою». Це був його перший турнір за межами України, тому ніхто не очікував від українця настільки впевненої та безкомпромісної гри. Він не лише розгромив своїх суперників у групі, але й досить легко потрапив до плей-офф, а у фіналі переграв сквошиста із Санкт-Петербургу Максима Трофимова.

Тепер, хлопці готуються до головної події року в Українському сквоші – індивідуального чемпіонату України, що вже мене, ніж за місяць пройде у Києві.

За матеріалами www.squash.ua

{social}

{iarelatednews articleid=»1321,1297,1295″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *