Дві бронзи для України на чемпіонаті світу з «Вільної піраміди»

billiard-Novosad-VasylievaУ столиці російської Республіки Саха Якутську відбулася головна подія року в російському більярді – чемпіонат світу з «Вільної піраміди». Збірна України завершила турнір з двома бронзовими медалями, які вибороли Євген Новосад і Валерія Васильєва.

Загалом на змагання приїхали півтори сотні учасників з 17-ти країн – 115 у чоловічому заліку і 34 у жіночому. Українська чоловіча команда – одразу 16 більярдистів – мала оптимальний і найсильніший на даний момент склад. Очікування перед стартом були найоптимістичніші, але вже перший ігровий день змусив переглянути медальні перспективи – з боротьби повилітали практично усі наші фаворити, включаючи таких зірок як Ярослав Тарновецький і Олександр Паламар, який не зумів перемогою відсвяткувати народження сина.

До топ-32 дісталися лише троє – Олександр Бедевка, Станіслав Хоруженко та Євген Новосад. Втім, до чвертьфіналу дійшов один Новосад. Успіхи колишнього пуліста в російському більярді вже нікого не дивують, однак навряд чи саме на 23-річного дніпропетровця ставили як на головну ударну силу України на чемпіонат світу. В одній четвертій фіналу Євген переміг одного з найсильніших спортсменів Кахахстану Алібека Омарова (8:5). На півфінал же забракло концентрації і, мабуть, досвіду: Новосад з рахунком 2:8 поступився чемпіону світу-2011 з «Комбінованої піраміди» росіянину Микиті Леваді і задовольнився бронзою. Ливада у підсумку виграв чемпіонат, здолавши у фіналі свого співвітчизника Олександра Банного.

У жіночому турнірі, де змагалися десятеро українок, теж складно було очікувати успіху саме від 18-річної Валерії Васильєвої. Вихід у півфінал став найкращим на сьогодні результатом у карєрі юної спортсменки з Миколаєва. В одній другій їй протистояла наддосвідчена росіянка Ольга Милованова, яка у підсумку виборола свій третій титул чемпіонки світу. Срібло дісталося чемпіонці Білорусії Катерині Перепечаєвій.

{social}

{iarelatednews articleid=»1546,1473,1457,1382,1299″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *