Дві бронзи України на ЧС-2017 з комбінованої піраміди

 billiard_wc-2017_combin-1Нещодавно в Югорську (Росія) пройшов Чемпіонат світу з більярду 2017 року в дисципліні «Комбінована піраміда» серед чоловіків та жінок. У змаганнях брали участь спортсмени збірної України, які відзначилися в призах в обох турнірах.

У чоловіків на третю сходинку п’єдесталу пошани піднявся миколаївський майстер Дмитро Білозеров. У півфіналі він поступився представнику Киргизстану Дастану Лєпшакову – 1:6.

Не залишилися ми осторонь нагород і в жіночих змаганнях. Ще одну бронзову відзнаку до нашої скарбнички поклала Ганна Котляр. До слова, чинна чемпіонка України в цій дисципліні. В Югорську київська спортсменка програла майбутній чемпіонці світу з Росії Діані Міроновій – 0:4.

Нагадаємо, що представники іншої більярдної дисципліни – пулу – на цьогорічній першості Європи також проявили себе. Бронзову медаль 2017 року здобула краща пулістка країни Катерина Половинчук, яку, до речі, відзначили серед кращих спортсменів 2016 року.

Довідка. Комбінована піраміда, або Московська – одна з дисциплін російського більярду. Суть цього різновиду в тому, що гра ведеться однією кулею, а за кожне порушення суперник знімає кулю зі столу і відбувається зміна ходу. Окрім того, обмежень на забивання своєї чи чужої кулі немає.

Прес-служба Спортивного комітету України

billiard_wc-2017_combin-2_belozerov

Дмитро Білозеров

 chess_ukrchamp-2017_u-18

Ганна Котляр

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *