Дві ідеальні гри на чемпіонаті України з боулінгу

altВ Одесі відбувся третій етап чемпіонату України зі спортивного (десятикегельного) боулінгу. Переможцями змагань стали Дарина Ковальова та Олександр Щербинін. 
Ковальова у фіналі жіночого турніру перемогла Олександру Левчук (214:117). Третє місце посіла Ольга Тарасова. Щербинін у фіналі змагань чоловіків зустрічався з чинним чемпіоном країни Михайлом Калікою і переміг з результатом 244:169. Третє місце виборов Олександр Кондратьєв. 
Але іще більший резонанс, ніж розташування спортсменів у підсумковому протоколі, викликали, мабуть, одразу дві ідеальні гри, що були зіграні в Одесі. Так у рідних стінах 300 очок втретє у кар’єрі вибив Михайло Каліка, а годиною пізніше овації зірвала вже Дарина Ковальова, яка показала результат 300 очок на офіційних змаганнях вдруге.
Також в рамках 3 етапу ЧУ пройшов 1-й етап молодіжної першості України. Переможцями стали: Валентин Кучеренко (молодша група) та Олександра Якуніна (старша група), 2 місця посіли – Антон Чепов (молодша група) і Віктор Степаненко (старша група), 3 місця у Руслана Загребельного (молодша група) та Едуарда Галаєва (старша група). Найкращий результат в одній грі показали Віктор Степаненко (277) і Валентин Кучеренко (235).
{social}
{iarelatednews articleid=»893,706,608″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *