Дві медалі ЧЄ з мотокросу привезли додому українці!

Два заїзди по 30 хв та два кола (загалом по 35 хвилин потужної боротьби) і двоє українців піднялись на сходинки п’єдесталу пошани. Золото та срібло привезли наші спортсмени з континентальної першості з мотокросу класу EMX Open. Чемпіоном Європи став 21-річний запорожець Володимир Тарасов, а віце-чемпіоном – Дмитро Асманов.

Клас EMX Open – це змагання, де представлені найпотужніші мотоцикли (дозволено пілотування мотоциклів будь-якої кубатури до 500 куб.см). Чемпіонат складався з 8 етапів, які розпочалися в Данії та потім проходили у різних містах Європи. Останній восьмий етап проходив в Угорщині, де українці і вибороли нагороди.

Чемпіон їздить на австрійському мотоциклі KTM-350, тривалий час Володимира тренував його батько – Володимир Григорович. Тепер з Тарасовим Молодшим працює професійний тренер Валерій Доценко – результати його роботи ми бачимо з нагороди.

Ще двоє українців брали участь у змагання – Роман Морозов та Крук Олег. Вони посіли четверту та дев’яту сходинки турнірної таблиці відповідно.

Прес-служба Спортивного комітету України 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *