Дві медалі України на Всесвітніх інтелектуальних іграх

Daryna-Tkachenko-world-mind-games-2013Збірна України завершила свій виступ на ІІІ Всесвітніх інтелектуальних іграх (SportAccord World Mind Games), що пройшли у Пекіні, з двома медалями: золотом Дарини Ткаченко у шашках-100 та бронзою Руслана Пономарьова у турнірі шахістів.

У загальнокомандному заліку Україна фінішувала на восьмому місці. Перемогу ж святкував Китай – у пяти видах програми Ігор (шахи, шашки, го, спортивний бридж, сяньци) спортсмени з Піднебесної узяли 9 золотих, 7 срібних і 5 бронзових медалей. На другій позиції команда Росії (6 золотих, 3 срібні і 5 бронзових). На третій сходинці завдяки успіхам у бриджі опинилася команда з Монако (2 золоті та 1 срібна нагорода). Решта збірних більше одного золота не вигравали.

Щодо українців, то багаторазова чемпіонка Європи і світу Дарина Ткаченко виграла турнір з європейських шашок (на 100-клітинній дошці) в дисципліні супер-бліц. У фіналі вона подужала Тамару Тансиккужину з Росії.

Руслан Пономарьов став третім у змаганнях шахістів за баскською системою – коли суперники грають один проти одного одразу дві партії, спершу білими, а потім чорними (це, можна сказати, окремий випадок матч-сеансу один на один, ідея якого була запропонована видатним радянським гросмейстером Давидом Бронштейном; у 1982 році він зіграв експериментальний матч-сеанс з Михайлом Талем на восьми дошках). Пономарьов набрав 6 очок із 10-ти можливих. А чемпіоном Всесвітніх інтелектуальних ігор тут став ще один вихованець краматорської школи шахів, який тепер виступає за Росію, – Сергій Карякін. Срібло виборов Шахріяр Мамедьяров з Азербайджану.

{social}

{iarelatednews articleid=»1824″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *