Дві нагороди України на ЧС з боротьби на поясах

belt_wrestling Нещодавно в Набережних Човнах (Російська Федерація) пройшли одразу два світових турніри – XIV Чемпіонат світу з боротьби на поясах та III Чемпіонат світу з туркменської національної боротьби Гореш. Збірна України виступала у складі лише двох спортсменів, проте, як говориться, головне не кількість, а якість. Кожен з наших борців дійшов до нагород.

У жіночій боротьбі на поясах у фіналі виступила Іванна Макуха. Харківська борчиня виступала в категорії до 76 кг вільного стилю. За золота вона сперечалася з туркменською спортсменкою, яка не дала українці піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. У підсумку Макуха – срібна призерка ЧС. Окрім того, Іванна взяла участь в першості світу з боротьби Гореш, яку також не завершила без нагород. Українська спортсменка посіла третю сходинку у своїй категорії.

Другим призером від України в Татарстані став Антон Чуєв. До слова, Антон є бронзовим призером у команді на цьогорічному ЧС з сумо і володарем індивідуальної нагороди на ЧЄ-2016. До своєї вагомої колекції, Чуєв додав бронзу в 90 кг в класичному стилі боротьби на поясах. Він також виступав на турнірі з Гореш, однак зупинився за крок до п’єдесталу, поступившись у «бронзовій» сутичці.

Загалом у змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів з 40 країн.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *