Дві українки – призерки турніру з боулдерингу в Польщі  

 climbing_boulderingЦього уїк-енду в містечку Новий Тарг (Польща) відбулися щорічні любительські змагання з боулдерингу «Boulder Wars V». Серед 186 учасників були заявлені й українські спортсмени, які змогли дістатися п’єдесталу пошани.

На старті всі учасники були поділені на чотири групи по 50 чоловік. Кожному спортсмену на подолання 20 боулдерингових проблем, що було максимальною кількістю, виділили 120 хвилин. За результатами кваліфікаційного раунду до фіналу проходили по шість чоловіків та жінок.

В рамках проведеного підсумкового раунду в жіночій половині аматорських змагань з лазіння по валунах, одразу дві українські спортсменки здобули нагороди. Перемогу на свій рахунок записала Євгенія Казбекова. Ще одна дніпрянка Дар’я Брильова у фіналі посіла третє місце.

Зазначимо, що в цьому році вже вп’яте відбувся розіграш Boulder Wars V. На турнірі виступили 53 жінки та 133 чоловіка.

Нагадаємо, новоспечена чемпіонка польського турніру є володаркою Кубку України зі скелелазіння на складність. Тоді як Дар’я Брильова в грудні стала срібною призеркою одного з найпопулярніших турнірів у боулдерингу – Krak’em All 2016.

Невтомно нагадуємо, що скелелазіння було обрано до програми Олімпіади-2020 як одну з п’яти нових дисциплін. Окрім того, цей вид буде представлений на ІІІ Літніх Юнацьких Олімпійських іграх в 2018 році.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *