Дві звитяги українців на профі-турнірі з Муей-Тай

muey-tai_priymachov_wmcНещодавно в Китаї пройшов професіональний турнір WMC з таїландського боксу Муей-Тай. Участь у змаганнях взяли Ігор Любченко та Олег Приймачов.

Чотириразовий чемпіон світу, який на цьогорічному планетарному форумі підтвердив, що він є номером один у 63,5 кг, Ігор Любченко пройшов всю дистанцію двобою – три раунди. По завершенню відведеного часу судді віддали перевагу українцеві за очками.

Додамо, що Любченко є не лише лідером дорослої збірної України, але останнім часом виступає і як тренер. В якості наставника Ігор супроводжував молодіжну національну команду на перший Чемпіонат світу для молоді, де «синьо-жовта» збірна виборола 13 нагород.

Підтримав реноме української школи таїландського боксу на турнірі WMC і Олег Приймачов. Діючий чемпіон світу в 91 кг свій двобій завершив достроково. Для цього йому знадобилося менше двох раундів.  

Відзначимо, що Олег Приймачов проводить дуже впевнений сезон. Окрім зазначених перемог, українець здобув ліцензію на Всесвітні ігри-2017, які наступного літа прийматиме Вроцлав (Польща). До речі, Ігор Любченко також має право представляти Україну на ВІ-2017.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *