Дитячий скелелазний фестиваль Junior Climbing Jam 2013

junior-clembing-jam-2013-logo12 жовтня 2013 року у київському спорткомплексі НАУ відбудеться вже другий відкритий дитячий скелелазний фестиваль Junior Climbing Jam. Цього разу ми очікуємо понад 120 спортсменів з усіх куточків України!

Справжнє спортивне й ігрове свято для юнаків і малят підтримають Київський Палац дітей та юнацтва і Федерація альпінізму і скелелазіння Києва.

Змагання традиційно охоплять дві дисципліни – скелелазіння на складність і боулдеринг. Готуватимуть траси висококласні спортсмени Михайло Шалагін, Павло Векла і Юрій Дзюбяк. Перший і найдосвідченіший з них, Михайло Шалагін, також виконуватиме роль головного судді.

Цікаво буде усім – і тим, хто підкорюватиме маршрути вперше, і тим, хто серйозно тренується, адже цього року старші вікові групи поділені на любителів і професіоналів.

Програма спортивних і творчих розваг для наймолодшої групи – Climbing Jam (5-6 років) – включатиме у себе лазіння «Надуванчиком», яке так сподобалося малечі минулого року, а також конкурс малюнка «Біла шафа».

Автор ідеї та організатор фестивалю Junior Climbing Jam – Школа екстремального відпочинку «Dance Up» Маргарити Кадієвої.

Спонсори та партнери: ФАіС Києва, Київський Палац дітей та юнацтва, ЕКСТРЕМ Стайл, The North Face, Dance Up, RaznoShop, Indigo, Climb.org.ua, Paulo-V.blogspot.com, Shalagins, UkrHolds, Скеледром UP!, Runa, Ігроленд, Alpine.in.ua, X-Zone, FirstAscent, Chaos, Великий Бізон.

Інформаційні партнери: Спортивний комітет України, ExtremeUA.com.

Дизайн футболок для фіналістів і арт-підтримка:YosyaMitya.

Адреса: Київ, пр. Космонавта Комарова, 1.

Час проведення: 9:00-20:30.

Додаткова інформація (реєстрація, програма і розклад змагань, поділ на групи): www.climbingjam.org.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *