Джип-спринт: ключ на старт

autosport-jeep-sprint«Адреналіну багато не буває», – готові посперечатися з лікарями любителі екстриму. Саме у пошуках нових, ще гостріших, відчуттів, швидкості, небезпеки, драйву постійно народжуються нові розваги і навіть спортивні дисципліни.

Для автомобілістів такою можливістю підзарядитися адреналіном, а також додатковою нагодою перевірити свою майстерність у складних умовах, стали змагання із джип-спринту. Цей молодий різновид автоперегонів є своєрідною сумішшю ралі-рейдів, де, в першу чергу, важлива швидкість, і тріалом, в якому на передній план виходить уміння долати складні перепони.

Траса для змагань із джип-спринту проходить на природному рельєфі і включає в себе різкі повороти, пагорби, схили, колії та інші природні перешкоди.

В Криму, поблизу села Трудове, відбувся перший етап національної серії з джип-спринту «FULL OFF-ROAD» («Повне бездоріжжя»), повідомляє сайт Автомобільної федерації України. Учасники змагалися на двох трасах, які відрізнялися за складністю проходження дистанції. Ті, хто вирішив стартувати на ускладненому варіанті, заявлялися в групу 1, а ті, хто вибрав для себе полегшений маршрут, стартували у групі 2. В обох групах учасники мали подолати дистанцію за визначений, суворо обмежений час, і при цьому не отримати штрафи за порушення правил проходження дистанції (приміром, за виїзд за огородження траси).

Першими на дистанцію відправилися 8 екіпажів, які заявилися у групу 2. Результат виявився доволі несподіваним, особливо для водіїв-чоловіків. Найбільш вправно з трасою впорався жіночий екіпаж з Ялти Ольга Кідяєва-Дарина Новгородцева.

На складнішій трасі в групі 1 з десяти екіпажів, що вийшли на старт, подолали всю дистанцію і змогли фінішувати всього-навсього три. Найкращими серед найкращих стали Олександр Дьомін та Анатолій Фісюн з Бахчисарая.

Усі, хто подолав дистанцію, отримали перші залікові очки, а ті, хто виступив на першому етапі нижче своїх можливостей, можуть реабілітуватися на наступних змаганнях національної серії з джип-спринту. Найближчі з них – 13-го квітня у Києві. 

{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *