Джиу-джитсу: результативний виступ у Німеччині й на Кіпрі

jiu-jitsu_nastenko_germanopen2016Протягом останніх двох тижнів члени чоловічої збірної України з джиу-джитсу вдало виступили на декількох опен-турнірах Grand Slam: спершу на Кіпрі відбувся Balkan Open, а потім в Німеччині German Open.

16-18 вересня у спортивному комплексі міста Ларнака (Кіпр) на Balkan Open Grand Slam  2016 виступили четверо українських джитсерів, і кожен з них виборов особисту нагороду. У вазі до 62 кг у фіналі зустрілися обидва наших представники – Богдан Мочульський і Максим Гераськін. Фінальна сутичка завершилася на користь Мочульського з рахунком 14:9. У Гераськіна – срібло. Категорію 77 кг виграв Костянтин Коваль. Перші два двобої пройшли проти господарів змагань, а у фіналі українцю протистояв спортсмен з Боснії та Герцеговини, якого Коваль переміг з результатом 9:4. У Івана Настенка в 85 кг шлях до фіналу був найдовший: спершу бій з болгарином (13:6), потім – з поляком (16:12), а путівку до «золотого» матчу Іван виборов у зустрічі зі швейцарцем (21:5). Фінальна зустріч була напруженою, і з мінімальною перевагою виграв француз (9:8), Настенко – другий.

24-25 вересня в Гельзенкірхені (Німеччина) на German Open Grand Slam 2016 Україну представляли всі вищезазначені спортсмени, окрім Костянтина Коваля. Богдану Мочульському та Максиму Гераськіну знову вдалося піднятися на п’єдестал пошани в 62 кг. Серед 23 учасників Богдан став срібним призером змагань, а Максим – бронзовим. У 85 кг, де боровся Іван Настенко, було заявлено 32 спортсмени, і нашому лідеру вдалося дістатися п’єдесталу пошани і посісти третій рядок.