Екстра-ліга: «Єнакієвець» йде без втрат

futsal-extra-liga-yenakievetsЧотири перемоги у стартових чотирьох турах футзальної Екстра-ліги здобув МФК «Єнакієвець». На вихідних в межах четвертого туру команда під керівництвом Олега Солодовника на виїзді перемогла «Кардинал-Рівне» – 4:2.

До середини першого тайму гості повели у два мячі після влучних ударів Богдана Свиридова і бразильського легіонера Тіагу. Втім, рівнянам знадобилося лише дві хвилини, щоб відновити рівновагу (забили Сергій Піддубний і Віталій Танський). Після перерви на майданчику продовжилася гра з обопільними шансами на успіх, втім, ближче до завершення «Кардинал», склалося враження, «підсів» фізично. Чим і скористалися Віталій Скорий і Валерій Замятін, які оформили підсумковий рахунок.

«Завершити гру на свою користь, думаю, нам вдалося, перш за все, через коротку лаву суперника, адже в «кардиналівців» більшість часу на майданчику перебували гравці першої четвірки – Піддубний, Тригубець, Чернієнко і Танський, граючи майже без замін, – сказав після поєдинку головний тренер команди з Єнакієвого Олег Солодовник. – У другому таймі була настанова – більш активно їх пресингувати, щоб не давати їм спокійно проходити центр майданчика. А якщо згадати перший тайм, то дві помилки призвели до пропущених м’ячів і в підсумку на перерву команди пішли за нічиєї. Як одна, так і друга гольові комбінації рівнян награні командою, «кардиналівці» їх часто завершують голами. На завершення хотів би подякувати хлопцям за гру і вболівальникам, які приїхали нас підтримати».

У Львові місцева «Енергія» просто-таки знищила хмельницький «Спортлідер+» – 9:2. Питання про переможця матчу відпало вже після першої двадцятихвилинки, коли у ворота гостей влетіло 4 м’ячі (двічі забив Валерій Легчанов, по разу – Євген Рогачов і Денис Овсянников). У другій половині зустрічі карусель біля воріт гостей з Хмельницька продовжилася – захисники тільки розгублено крутили головами, коли в сітку залітав черговий мяч. Дубль на рахунку Олександра Бондаря, також забили Михайло Грицина, Сергій Коваль і Максим Павленко.

«Грою задоволений. Майстерність наших гравців виявилася вищою, аніж у гравців суперника. «Спортлідер+» ми перемогли за грою», – коротко підсумував розгром наставник «Енергії» Олександр Косенко.

У заключному матчі туру чинний чемпіон країни харківський «Локомотив», який щойно героїчно пробився до елітного раунду Кубку УЄФА, знову не зумів перемогти на внутрішній арені. Третій матч – і третя нічия, цього разу вдома з івано-франківським «Ураганом» – 2:2. За господарів забивали Дмитро Федорченко і Сергій Журба, за гостей – Петро Шотурма (з пенальті) і Роніньйо.

«Звичайно ж, рахунок нас не задовольняє, – говорить керманич «Локомотива» Євген Ривкін. – Ми виходимо грати кожен матч на перемогу. Ситуація, яка відбувається на майданчику, місцями відповідає моїм вимогам до гри, а місцями – звісно, треба працювати. Працювати , і намагатися в кожному матчі гру удосконалювати , що ми і намагаємося робити. Можливо, якась певна емоційна втома є у футболістів, але немає того, що хотілося б… Тому лаяти хлопців не буду, поки, думаю, немає за що».

Екстра ліга. Турнірна таблиця

1. Єнакієвець – 12 очок (4 гри)

2. Енергія – 7 (4)

3. Ураган – 5(4)

4. Локомотив – 3 (3)

5. Спортлідер+ – 3 (3)

6. Кардинал-Рівне – 2 (3)

7. ЛТК – 0(3)

{social}

{iarelatednews articleid=»1674,1631″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *