Екстра-ліга: «Кардинал» — сенсація 12-го туру

energia_-_cardinal_new_112 тур подарував вболівальникам багато боротьби, цікавих протистоянь та несподіваних результатів. Боротьба за заповітну четвірку загострюється з кожним туром. Всі команди, за винятком Спортлідера+ мають однакові шанси. Кожний тур дарує вболівальникам несподівані результати та справжні баталії на паркетах всієї України, останній не став винятком.

Перемога у минулому турі з розгромним рахунком 8:0 очевидно розслабила команду ЛТК, і цим прекрасно скористався Кардинал з Рівного.  Не можна сказати, що Кардинал виграв через слабкість суперника. Перемога рівнян цілком заслужена, завдяки добре поставленій командній грі. ЛТК розпочав гру доволі активно та володів перевагою перші хвилин 10, не даючи гостям підступитися до воріт. Проте ситуація змінилась одразу після першого пропущеного м’яча від Басіча. Вже за три хвилини слабке місце в обороні ЛТК знайшов і Чернієнко, який нагадає про себе ще і в другому таймі. Гра ЛТК у п’ять польових не дала бажаного результату, а лише нашкодила команді – така тактика призвела ще до трьох голів у ворота луганської команди.

Зимові трансфери Урагану починають виправдовуватись – цього разу одразу два легіонери допомогли команді здобути перемогу. Спортлідер же, як і завжди, був налаштований рішуче, але протримався лише до 15 хвилини. Саме тоді рахунок відкрив Павлюк, а вже за декілька хвилин його подвоїв Додо. Рахунок 3:0 встановив його співвітчизник Роніньо, а Валенко добив суперника. Лише після цього гості з Хмельницького зуміли відіграти один м’яч, проте малюнку гри він не змінив.

Центральний матч туру у Донецьку мав відповісти на питання чи зуміє Єнакієвець підібратися впритул до Локомотива? Для цього необхідно було не дати харків’янам набрати очки на своєму полі. Команди почали матч дуже обережно, але на удари все ж наважувалися. Розмочити нулі на табло вдалося лише на 31-й хвилині, причому зробили це саме гості завдяки зусиллям Олександр Сорокіна. Радість від забитого м’яча тривала недовго, — 33-я хвилина, Доманський – і рахунок  бо вже за дві хвилини у гру повернуся рівний рахунок, котрий і став остаточним. – Доманський на 33-й хвилині його зрівняв.