Екстра-ліга: Локомотив знову перший

5_2_13Вболівальників українського футзалу у 16 турі Екстра-ліги цікавили лише дві речі – чи заграє Спортлідер, та чи захистить першу сходинку Енергія? Ці два матчі у Луганську та Рівному видалися більш цікавими та напруженими, ніж поєдинок у Харкові.

Локомотив – Ураган 1:0

Залізничники зуміли повернути собі перше місце у таблиці, при чому не докладаючи особливих зусиль. Обидві команди зосередились на контролі м’яча та лише інколи дозволяли собі гострі випади у сторону воріт суперника. Одна із таких атак і завершилася взяттям воріт Урагану – Білоцерківець віддав тонкий пас на Євгена Клочко, а той поклав м’яча у правий кут воріт. Єдине, що спробував Ураган для того, щоб вирівняти своє становище – це гра у 5 польових наприкінці зустрічі. Проте Локомотив з цією хвилею впорався.

ЛТК – Енергія 5:2

Луганська команда мала вже дві нагоди в цьому розіграші, щоб нарешті переграти суперника зі Львова, але скористалася лише третьою. Символічно ще й те, що ЛТК вдалося перервати чотириматчову серію перемог Енергії. Переломним моментом у грі можна назвати вилучення Сергія Коваля на 9-й хвилині, після якого Енергія у меншості вже не змогла дати відсіч супернику. Хоча й намагалась – на перші два голи в свої ворота Енергія послідовно відповідала, але пропустивши втретє під кінець гри, команда стала грати вп’ятьох, що бажаного результату не принесло, а навпаки звела потуги Енергії нанівець.

Кардинал-Рівне – Спортлідер+ 8:3

Мотивації в обох команд на цей поєдинок було вдосталь – гості прагнули продовжити приємний процес набирання очок, а господарі мали нарешті покінчити з чорною смугою та не допустити чергової поразки. Перший тайм подарував вболівальникам відносно рівну гру, але все ж десь відчувалося, що Кардинал налаштований рішуче. Однак рахунок на табло був рівним – 1:1, і це зберігало інтригу на полі. У другому таймі обидва колективи продовжували загрожувати воротам один одного і, слід зазначити, добивалися свого – на гол Дєнюжкіна миттю відповів Калуков, а на удар Когута – Сондак. Одразу після того, як рахунок став 3:3 Кардинал почав діяти активніше і за 7 хвилин перетворив нічию на розгром – 8:3, а крім того ще й встановив власний рекорд – більше у Екстра-лізі Кардинал ще не забивав.