Екстремальні вихідні!

noname_-new1-2 вересня в Києві, в рамках Free Games, зберуться зірки світового екстриму для того, щоб здивувати киян неймовірним спортивним шоу та видовищними змаганнями у більш ніж 30 видах програми. Серед гостей столиці будуть неодноразові переможці найпрестижніших міжнародних змагань із паркуру – легендарна лондонська команда Storm Freerun Team. Крім цього, очікується приїзд «літаючих мотоциклістів» — майстрів FMX (freestyle motocross) із Австрії та Росії. Організатори обіцяють масштабні змагання із вело-фрістайлу – bmx dirt jumping, за участі більш як 10 кращих атлетів з Європи.

В рамках фестивалю відбудеться також і Фан-Вейк-Кап – змагання з вейкбордингу, Міжнародний пейнтбольний чемпіонат, відкриті Чемпіонати Києва із фрірану,  стріт-воркауту, памп-треку, біг-джампінгу, змагання зі скімбордингу, Рицарський турнір, а також показові виступи та майстер-класи зі слеклайн та боулдерінгу. Переможці проекту «Україна має талант 4» — учасники київського колективу «Workout» покажуть неперевершене шоу.  

У Фестивалі візьмуть участь клуби, федерації, організації, котрі займаються екстремальними видами спорту та організацією активного відпочинку.

Організатори очікують більш ніж 20 000 відвідувачів та більш як 1000 спортсменів!

{social}

{iarelatednews articleid=»1225,1219,1211,969″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *