EMX 85cc: Войцицький відпускає Сарагосу ще на 4 бали

altМолодому українському гонщику Ростиславу Войцицькому на ІХ етапі чемпіонату Європи х мотокросу в польському Ольштині не вдалося перехопити ініціативу в боротьбі за чемпіонський титул класу 85сс. 
По ходу уїк-енду українцю так і не вдалося розкотитися до рівня подіуму, хоч у кваліфікації він і показав другий час. Потрібно сказати, що і лідер чемпіонату, іспанець Хорхе Сарагоса Бельтран, не зміг диктувати умови в обох гонках. Цього разу тон задавали юніори з країн Балтії — латвієць Паулс Йонасс і литовець Армінас Ясіконіс.
Заїзди були дуже схожими один на одного. Йонасс і Ясіконіс набрали однакову кількість очок, записавши у свій залік по одному першому і другому місцю. Хорхе Сарагоса обидва рази фінішував третім, а наш Ростислав Войцицкій – четвертим.
У другому заїзді наш пілот зумів з п’ятого місця на першому колі пробитися на другу позицію на 8-му колі. Але потім сталася помилка, і Ростислав оминули і Йонасс, і Сарагоса. Шкода, адже за швидкістю Войцицький був швидшим за лідера чемпіонату. Але попереду ще два етапи – будемо уболівати, щоб титул дістався нашому співвітчизнику.
Валерій Доценко у першому заїзді фінішував восьмим, одразу за ним – ше один наш мотокросмен Володимир Тарасов. У другій гонці вони піднялися ще на одну позицію – Доценко приїхав сьомим, а Тарасов восьмим.
Залік чемпіонату Європи після дев’яти етапів (Top-7):
1. Хорхе Сарагоса Бельтран (Іспанія) – 336 очок
2. Ростислав Войцицький (Україна) – 326 очок
3. Армінас Ясіконіс (Литва) – 285 очок
4. Деві Поотьєс (Нідерланди) – 227 очок
5. Володимир Тарасов (Україна) – 201 очко
6. Жоель ван Мехелен (Нідерланди) – 196 очок
7. Валерій Доценко (Україна) – 175 очок
інформація — портал motosport.ua, фото — motocrossactionmag.com
{social}
{iarelatednews articleid=»723,715,698,674,654,621,613,601″}

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *