«Енергія» – чемпіон України з футзалу

futsal-energia-chempionЛьвівська «Енергія» вдруге у своїй історії стала чемпіоном України з футзалу. В останньому турі чемпіонату, який вперше цього року проходив під егідою Екстра-ліги, усе залежало від львів’ян – вони на очко випереджали своїх конкурентів з харківського «Локомотива» і мали вдома перемагати «Єнакієвець».

«Енергія» взялася за справу моторно і повела в рахунку вже на 4-й хвилині. І хоч гості доволі швидко відігралися, до перерви господарі встигли забити ще двічі. У другому таймі «Єнакієвець» спробував був пограти без воротаря, з п’ятим польовим, забив-таки один гол, але натомість двічі пропустив у порожні ворота.

5:2 – «Енергія» стала чемпіоном і представлятиме нашу країну у єврокубках.

Станіслав Гончаренко, головний тренер СК «Енергія» (Львів): «Хотів би привітати місто Львів – сьогодні його представник став чемпіоном України з футзалу. Хочу привітати керівництво клубу, яке крок за крок йшло до цієї перемоги. Хочу, звісно, привітати і висловити вдячність моїм друзям та партнерам – Дмитру Бондарю, Максимові Павленкові, Ільдару Макаєву та Владиславу Лисенкові. Вони давно йдуть поруч зі мною, разом у нас були перемоги у трьох різних клубах. Хочу подякувати Сергію Чепорнюку, який повернувся до нас після річної перерви і став чемпіоном учетверте поспіль. Хочу привітати людей, які своєю майстерністю, виваженістю та вмінням підтвердили цей результат – це Денис Овсянников, Валерій Легчанов, Володимир Кардаш та Сергій Якунін. Особливо хочу привітати та вшанувати людей, які вперше стали чемпіонами України – Євгена Рогачова, Степана Струка, Сергія Тригубця, Олександра Вершиніна, Сергія Коваля та Петра Ільківа.

Цей сезон був дуже важким. Мабуть, за усі 16 років, які я присвятив роботі у вищій лізі чемпіонату України з футзалу, цей рік був найважчим. Чому? Тому що разом із колективом мені доводилося працювати проти адміністративного апарату. Мені б не хотілося роздувати якісь процеси, але я це відчув і мені було дуже важко. Не все у нас виходило, втім, остання гра показала, хто є чемпіоном. Сьогодні чемпіоном є «Енергія». Прошу усіх це визнати і поважати».

Харківський «Локомотив» у заключному турі на виїзді переміг луганський ЛТК з рахунком 4:1. У харківян підсумкове друге місце – найвище в історії команди. Бронза чемпіонату в івано-франківського «Урагану».

Сезон поки не закінчено – на любителів футзалу іще чекає Фінал чотирьох Кубку України, який пройде 2-3-го червня в Івано-Франківську. За трофей боротимуться «Титан-Зоря» з Покровського і «Локомотив» (перший півфінал), «Енергія» та «Ураган» (другий півфінал).