Етап чемпіонату світу та Кубок Президента України виграв Ахмед Аль-Хамелі з ОАЕ

altУ Вишгороді Київської області пройшли змагання гран-прі чемпіонату світу з перегонів на моторних човнах у класі Формула-1 та змагання на Кубок Президента України.
Лише у перший день змагань на новозведених трибунах, набережній і навколишніх пагорбах зібралося близько 80-ти тисяч глядачів. На старт «випливли» 18 команд. За 45 хвилин боліди промчали 37 кіл. До фінішу дісталися не всі – чотири екіпажі змушені були зійти з дистанції. Зокрема, боліду росіянина Станіслава Курценовського хтось із суперників завдав серйозної шкоди – у нього відпав капот.
Переможцем став Ахмед Аль-Хамель з ОАЕ, який першим і стартонув. Друге місце здобув американець Джеймс Прайс, котрий виступав за команду Катару. Третє місце виборов фінський спортсмен Семі Селіо з італійської команди «Mad Croc F1».
Наступного дня відбулися змагання за Кубок Президента України, у яких також переміг пілот Ахмед Аль-Хамелі з Абу-Дабі.
Загалом у змаганнях Чемпіонату світу з перегонів на моторних човнах у класі Формула-1 взяли участь команди з 8 країн світу: Італії, Сполучених Штатів Америки, Об’єднаних Арабських Еміратів, Китаю, Португалії, Катару, Швеції та Росії. На жаль, Україна не була представлена в змаганнях, оскільки не має катерів такого класу, і відповідно – спортсменів настільки високого рівня.
Менше з тим, за неофіційною інформацією, водна Формула-1 (F1H2O) може прописатися в Україні на п’ять років: високий рівень організації гонок відзначили чи не усі присутні.
{social}
{iarelatednews articleid=»708,699,675″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *