Євген Кривошейцев виграв бронзу чемпіонату світу з льодолазіння

Evgen-KrivosheitsevДо великої колекції своїх титулів і медалей 41-літній одесит додав третє місце на змаганнях у виді «лазіння на складність в румунському Бустені. Чемпіоном світу став кореєць Парк Йонг Хі, а срібним призером – австрієць Маркус Бендлер. Ще один українець Валентин Сипавін показав 10-й результат.
Льодолазіння – дисципліна скелелазіння, яка поступова виокремилась в новий вид спорту. Перший чемпіонат світу було проведено у 2002-му році. І першим чемпіоном став саме Євген Кривошейцев! Тоді в Австрії він переміг у змаганнях з лазіння на складність, а в наступні роки ще тричі виборював звання найкращого льодолама планети – у 2003-му і 2007-му знову ж таки у складності, а у 2005-му – в лазінні на швидкість. Крім того, Кривошейцев неодноразово перемагав на етапах Кубку світу, а у 2007-му виграв його загальний залік.
У 2011-му Євген Кривошейцев встиг заявити про себе не тільки у Румунії – на міжнародних змаганнях в Італії «IceFight», «Льодова битва», наприкінці січня українець став другим.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *