Федір Ємельяненко програв Антоніо Сільві

Emelyanenko-SilvaАле, якщо бути абсолютно чесним, ми не побачили в цьому двобої того Федора Ємельяненка, який своїми перемогами завоював собі титул одного з найкращих важковаговиків планети.
«Це був дуже важкий бій, тому що всі скандували: «Федір! Федір! Федір!». Але я тренувався, багато готувався, і ось результат: я переміг найкращого важковаговика у світі» – заявив після бою бразилець. І в цьому бажанні Сілви, перемогти найсильнішого, і криється розгадка його успіху. Що б бути кращим, треба хотіти бути кращим!
{youtube}Ii43AxkE6_c{/youtube}
Федір професіонал, він напевне провів відмінну підготовку, він не став рухатися гірше, він залишився таким же швидким і точним. Просто, бої вже не приносять йому такого задоволення, як раніше, коли від пропущеного удару закипала кров, а не просто з’являлася втома… Час змінює пріоритети, і ми вже навряд чи побачимо того «Останнього імператора», який «поставив на вуха» увесь «Прайд».
«Щось пішло не так з самого початку, і я не міг скорегувати себе. Можливо, настав час піти, – сказав Федір після бою. – Спасибі вам за все. Я провів багато красивих, довгих років життя у спорті. Може бути, це Божа воля».
У другому чвертьфінальному бою Гран-прі чемпіон Прайду росіянин Сергій Харитонов нокаутом переміг білоруса Андрія «Пітбуля» Арловського. Ще два поєдинки цієї стадії відбудуться у квітні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *