«Ferrari Team Ukraine»: вирушаємо за трофеями у новий сезон

autosport-ferrari-team-ukraine-pressУ вівторок відбулася прес-конференція учасників та організаторів команди «Ferrаry Team Ukraine», що була присвячена підготовці до сезону-2013.

«Ferrari Team Ukraine» – перша в історії українського автоспорту команда, яка у 2012-му році дебютувала в престижній серії «Ferrari Challenge Europe» і зуміла гідно захистити честь національного прапора. Український пілот Андрій Круглик, який виступав у заліку «Trofeo Pirelli», завойовував подіуми на різних етапах перегонів, а в загальному командному заліку «Ferrari Team Ukraine» посіла 4-те місце, довівши, що український автоспорт розвивається на рівні світового.

Підбиваючи підсумки сезону, почесний президент команди Віктор Янукович, повідомляє сайт Автомобільної федерації України, сказав: «Я дуже пишаюся результатом, який показала наша команда вже в першому сезоні. Ми билися з найкращими світовими гонщиками і довели всім, що Україна – серйозний суперник, який бореться за подіум, а не просто пробує свої сили. Переконаний, ніщо не впливає на імідж держави сильніше, ніж яскраві перемоги. Сьогодні ми оновили склад команди, підключили провідних світових фахівців, і у мене немає жодних сумнівів – цього року Україна заявить про себе у світі ще гучніше і змусить понервувати визнаних чемпіонів».

В ході прес-конференції журналістам представили нового технічного консультанта команди, керівника напряму GT компанії «Ferrari» Амато Феррарі. Він – засновник знаменитої AF Corseі, колишній гонщик, котрий має багаторічний досвід участі у змаганнях різних серій на автомобілях «Ferrari», і, що найважливіше, один з небагатьох фахівців у світі, який має доступ до новітніх технічних розробок «Ferrari», що тепер стануть доступними і нашим гонщикам .

Відповідаючи на запитання журналістів, пан Феррарі, зокрема, зазначив: «Я вражений рівнем розвитку українського автоспорту. Ще кілька років тому ми нічого не чули про українських пілотів чи українські команди, а сьогодні вони конкурують зі світовими лідерами. Очевидно, у вашій країні дуже велика увага приділяється нашому спорту. Для мене велика честь зустрічатися сьогодні з вами в приміщенні Національного Олімпійського Комітету. Це – показник того, наскільки серйозно державні та спортивні діячі ставляться до автоспорту, і це дуже надихає».

Засновник і пілот «Ferrari Team Ukraine» Руслан Циплаков поділився планами команди на 2013 рік: «З оновленим складом команди і якісною технічною підтримкою ми не тільки не залишаємо амбіцій у цьому році посісти почесне місце в трійці лідерів «Ferrari Challenge», але й продовжити процес інтеграції в елітний дивізіон світового автоспорту. У сезоні-2013 «Ferrari Team Ukraine» буде вперше представлена у світовій серії GT».

Більше інформації про команду та змагання – на сайті ferrari-team.com.ua.

{social}

{iarelatednews articleid=»1367″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *