ФІФА: рейтинг збірної України після ЧС з футзалу

futsal_ratings_national_teamУ жовтні Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) оновила футзальний рейтинг, в якому збірна України залишилася на восьмому рядку.

Нещодавно проведений чемпіонат світу в Колумбії дещо похитнув позиції першої десятки рейтингу, що торкнулося й нашої футзальної команди. Нагадаємо, на ЧС-2016 українці в 1/8 програли Аргентині (0:1), а також на старті турніру Бразилії (1:3), та вибороли перемоги над Мозамбіком (4:2) і Австралією (3:1). Цей результат дозволив нашій національній команді поки що втриматися на 8-му місці світового рейтингу, проте позиції України дуже хиткі. На п’яти нам наступає збірна Казахстану, яка йде дев’ятою і має 1465 рейтингових очок проти коефіцієнту збірної України, що становить 1471 очко (до чемпіонату світу було 1500). Таким чином, «синьо-жовті» близькі до того, щоб за останні вісім років вперше втратити місце в топ-8.

Незважаючи на виліт в 1/8 фіналу, світовий рейтинг очолює збірна Бразилії – 1915 очок, якій пощастило, що найближчий переслідувач – Іспанія – виступила не набагато краще на мундіалі, вилетівши в 1/4. А ось тріумфатор ЧС-2016 збірна Аргентини обійшла в рейтингу італійців, посунувши їх з четвертого місця. Команд з Апеннін стала однією з невдах світового футзального форуму, програвши в 1/8 фіналу Єгипту і на ранній стадії залишила змагання. Це дозволило аргентинцям витіснити їх на 5-й рядок.

Зауважимо, що в такому вигляді футзальний рейтинг ФІФА залишатиметься близько місяця, оскільки найближчі матчі національних збірних, які будуть товариськими, заплановані на кінець жовтня.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *