Fight Family: одне серце, один дух, одна сім’я

 fight_family_club_1Поки всі в очікуванні на промо-ролік до Ukrainian Combat Games 2016, ми вирішили дещо розповісти про місце зйомок. До цього питання ми підійшли якомога ретельніше і зупинили свій вибір на бійцівському клубі Fight Family, розташованому в самісінькому центрі Києва.

Побачивши спортивний заклад, оформлений в жовто-чорній  гамі кольорів, то зрозуміли, це ідеальний вибір. Клуб повністю виправдав свій девіз – One Heart, One Spirit, One Family, справді по-родинному відкривши нам свої двері.

Fight Family Club – це більше аніж спортивний клуб, це вже тусовка. Після тренувань відвідувачі клубу спілкуються один з одним у кафе, знайомляться, діляться враженнями від тренувань. До речі, до закладу навідуються не лише бійці, які шукають місце для підготовки. Як запевняють у клубі, тут кожен зможе позбутися стресу, відчути себе сильним та впевненим у собі, подолати власні страхи та контролювати своє життя. Обрати ваш шлях допоможуть досвідчені тренери, які знають, що таке спортивні перемоги.

 images/fight_family_club_3Практикуючим спортсменам Fight Family буде цікавий, у першу чергу, сучасним спортивним обладнанням. Окрім того, для обміну досвідом заклад проводить семінари за участі відомих українських бійців та іноземних чемпіонів з різних видів бойових мистецтв. Зокрема в клубі готують по таких напрямках, як класичний бокс, таїландський бокс, кікбоксинг, ММА/боротьба, бразильське джиу-джитсу та кросфіт. Тут кують сильних та загартованих.

Якщо у вас виникло бажання наглядно побачити наше місце зйомок, запрошуємо на вулицю Льва Толстого, де шукаєте будинок під номером 55. Вхід до клубу пропустити неможливо.

Прес-служба Спортивного комітету України

 fight_family_club_2

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *