Формула-1 підкорює Гімалаї

altУ той час, як на трасі «Судзука» в Японії німець Себастьян Феттель достроково завоював свій другий титул чемпіона світу, шоу-болід команди Red Bull Racing підкорював в Індії іншу вершину.
Шоу-кар команди під керуванням швейцарського гонщика Ніла Джані, який, завдяки батькові, наполовину індус, піднявся на найвищу трасу загального користування, що розташована на гірському перевалі Кхардунг, яка прокладена на висоті 5602 метра над рівнем моря. Red Bull Racing стала першою командою Формули-1, якій вдалося доставити болід, завести мотор і промчати на такій висоті однією з найскладніших доріг у світі.
«Я керував болідом в різних куточках Землі, але перевал Кхардунг запам’ятається мені на все життя, – зазначив 27-річний гонщик. – Гімалаї справляють незабутнє враження, і для мене велика честь стати частиною історичної події».
Подорож у Гімалаї стала для команди Red Bull Racing ще одним дивовижним досягненням, а також продовженням «обкатки» нестандартних гоночних доріг – усього рік тому гоночний болід Red Bull Racing був помічений на піщаному пляжі в Домініканській Республіці та на замерзлому озері в Канаді.
інформація і фото – redbull.com.ua
{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *