Французький бокс по-українськи – три нагороди в скарбничку збірної

slavynskiy_Слідом за борцями сумо та самбо свої виступи на ІІ Всесвітніх іграх з єдиноборств завершили також представники збірної України із французького боксу «Сават». Наші хлопці змагалися у 5 вагових категоріях, і зуміли завоювати 3 медалі: одну срібну та дві бронзові.

Першим завершив свою боротьбу на змаганнях Дмитро Романенко, який виступав у ваговій категорії  70 кг. Дмитро програв у першому своєму поєдинку хорвату Горану Боровічу, який згодом здобув срібло у цій вазі. Так само після дебютного поєдинку боротьбу за нагороди припинив і Володимир Скоповський, вагова –  75 кг. Він поступився італійцю Луці Сако, щоправда, останній програв свій наступний поєдинок чемпіону категорії, Тоні Анцеліну з Франції.

Бронзовими нагородами відзначились Микита Чуб (вагова категорія  90 кг) та Юрій Зубчук (90 кг). Хлопці непогано стартували, однак на подальших стадіях трохи недопрацювали і, як результат – третє місце. Хоча, в ситуації, з Микитою, як стверджує головний тренер збірної Геннадій Воловиков, не обійшлося без суддівських помилок.    

Сам спортсмен прокоментував ситуацію так: «З одного боку оцінюю свій виступ добре. Все-chubтаки потрапив до призової трійки, а це теж досить непоганий результат. З іншого – звичайно хотілося б більшого. Але, враховуючи той факт, що збірна країни із савату сформована лише декілька років тому, і як такої, конкретної підготовки до цього виду спорту було зовсім
небагато, вважаю, що не лише я, а й усі хлопці показали дуже хороший результат.»

Крім цього бронзовий призер ігор зазначив, що до змагань почав готуватися ще з літа, одразу по завершенню відбору на WCG. Активно тренувався та брав участь у різного роду проміжних стартах, аби не втрачати «відчуття спарингу» та «відчуття партнера».  А також сказав, що одразу по приїзду додому починає посилено готуватися до Чемпіонату світу, котрий відбудеться менше, ніж за місяць у Франції.

Найближче ж до золотих нагород був Віктор Славинський (вагова категорія 60 кг). Віктору одразу випав непростий жереб, який звів його у стартовому поєдинку із більш ніж досвідченим суперником, господарем турніру, росіянином Тимуром Косолаповим. Українець впевнено пройшов цей етап, більше того – не без труднощів, Віктор зумів вирвати перемогу і в наступній зустрічі, де на нього чекав неодноразовий чемпіон Європи та Світу у цій ваговій zubchukкатегорії, хорват Предраг Сімунеч. А от фінальний поєдинок із французьким боксером Джонатаном Боннетом, на жаль, не подарував нашому спортсмену довгождане золото. 0:5, і золото їде до Парижу.


Коментуючи бій, чи, точніше, причини поразки, віце-чемпіон Всесвітніх ігор з єдиноборств сказав таке: «Головною моєю проблемою стало те, що я не зумів вдало підібрати дистанцію, і не в останню чергу від того, що мій суперник дуже добре володіє «роботою ногами», крім того у нас чимала різниця у зрості. Я сподівався, що вдасться провести один удар та закінчити поєдинок достроково, оскільки за очками виграти було дуже складно. Ну що ж – на жаль, не вийшло. Тепер готуватимусь до Чемпіонату світу, і, сподіваюсь, там зможу взяти реванш».

В будь-якому випадку, наші спортсмени показали хороший результат, з чим ми їх і вітаємо. І, звичайно, бажаємо успіхів у майбутніх змаганнях.

{social}

{iarelatednews articleid=»1762,1761,1760″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *