FREE GAMES 2012. Тотальний наступ

Resize_of_FreeGames_D2-82Справжній спалах емоцій та неймовірне шоу подарував своїм глядачам перший київський  фестиваль екстремальних видів спорту Free Games. Екстремали замість назви «змагання» часто використовують поняття «битва». В результаті екстремальних битв на фестивалі Free Games 2012 альтернативний спорт перейшов у тотальний наступ, захопив ряд висот і отримав яскраві перемоги.

Free Games показав новий, унікальний формат, коли екстремальне і музичне шоу зливається в одне ціле і на одній арені відбуваються і музичні, і спортивні ейфоричні вистави. Саме альтернативний спорт в поєднанні з тусовкою та форматною музикою дає вражаючий результат захоплення, торжества активного образу життя й азарту боротьби.

1 та 2 вересня Парк Дружби народів у Деснянському районі м. Києва прийняв понад 40 тисяч відвідувачів, для яких зірки світового екстріму продемонстрували надзвичайно складні трюки в 30 спортивних дисциплінах. Фестиваль Free Games відкрив нову епоху розвитку альтернативних спортивних субкультур та не олімпійських видів спорту. У м. Києві створюється унікальний спортивний парк, де вже відкрита перша черга зони екстремальних видів спорту –  екстрімпарк «Екстремальна тяга» (X-Traction), який на сьогодні включає 37 різноманітних спортивних майданчиків для 69 видів спорту й активностей. Одночасно на фестивалі були присутні близько 10-15 тисяч глядачів.

Resize_of_FreeGames_D2-166Не лише для киян, а й для всіх жителів України створена арена для змагань з найсучаснішими майданчиками з найбільш цікавих та модних видів екстремального спорту й активностей. Вуличний спортсмен, дворовий лідер отримав можливість стати національним героєм.

До суперфіналу Free Games 2012 екстрімпарк побудував найкращі в Україні дьорти (від англ. dirt) – спеціальні конструкції для стрибків на велосипеді. Запрошені іноземні райдери підтримали активність українських прихиьників BMX, дьорти перед змаганнями і шоу обкатувалися дружною компанією з любителів та професіоналів, зі спортсменів-початківців та зірок світового масштабу!

Величезний інтерес глядачів викликав паркурпарк, де атлети демонстрували захопливі трюки та зіштовхувалися у битві за звання героя Free Games. Українські трейсери, які ніколи раніше не тренувалися на майданчиках подібного рівня, здивували не тільки публіку, а й учасників всесвітньо відомої команди Storm Freerun (Великобританія) – майстерність наших атлетів нічим не поступається кваліфікації світових зірок! Крім того, паркурпарк унікальний тим, що всі його конструкції можуть переміщуватися, парк може постійно змінюватися та забезпечувати все нові і нові умови для змагань.

Наші екстремали впевнені, що при таких якісних тренувальних майданчиках і підтримці альтернативних видів спорту з боку влади Україна не тільки з’явиться на європейських та світових чемпіонатах як учасник, а й стане їх лідером.

Free Games – це реальний шанс для будь-якої активної молодої людини продемонструватиResize_of_FreeGames_D3-29 свої здібності широкій публіці та отримати перспективу в своєму напрямку спорту чи музики. Free Games – це форум-зустріч кращих екстремалів світу, об спілкування українських атлетів з зарубіжними друзями.

Особливість фестивалю в тому, що він розосереджений територіально та протягнений у часі. Суперфінал Free Games проходив у парку Дружби народів, скейт-парку Гавань та водному стадіоні (Оболонський р-н м. Києва). На початку сезону 2012 для фестивалю були визначені наймодніші види альтернативного спорту й активностей і 23.06. 2012 був відкритий фестиваль Free Games 2012. Представники кожного виду оголосили про початок відбірних серій по різних містах України. Кращі з кращих прибули до Києва, де 31.08-1,2.09.2012 відбувся суперфінал Free Games 2012. Клаймінг, скімборд, слеклайн, швидкісне скелелазіння, скейтбординг, памптрек, воркаут, бейсбол, кануполо, гребний марафон, гребний слалом, фрізбі, петанк, стрітбол, міні-гольф, велотріал – ось далеко не повний перелік активностей на фестивалі!

Resize_of_FreeGames_D3-33За результатами битв були визначені герої Free Games 2012:

Вейкбординг: Дмитро Массалов

Фріран: Олексій Сергеєв

BМХ: Славко Петрунь

МТB: Роман Романюк

Тріатлон: Катерина Яковенко

Батути: Олена Орлова

Пляжний волейбол: Булатецький/Романенко, Коваленко/Петрова

Інформація по інших дисциплінах та героях фестивалю, про нові битви і плани буде постійно розміщуватися на офіційному сайті www.freegames.org.ua.

Найбільші переживання з приводу величезної кількості можливих травм на екстрим фестивалі розвіяні: працівники служби швидкої допомоги констатували 1 тріщину і 2 розтягнення. Це при тому, що битви й активності тривали 3 дні і у них взяли участь понад 1200 атлетів!

Інтернет і соціальні мережі спалахнули від побаченого на Free Games. В екстрімпарку спостерігається нашестя школярів і студентів, що бажають почати займатися новими видами спорту на нових майданчиках. Для багатьох жителів України Free Games став шляхом у нове майбутнє, сповнене нових яскравих відчуттів, азарту, здоров’я та повноцінного життя.

Вже зараз відомо, що планується проведення Free Games 2013. Голова КМДА ОлександрResize_of_FreeGames_D3-44 Попов, під патронатом якого проходили Free Games, глибоко проникся ідеєю фестивалю, особисто брав участь в організації та при всіх глядачах дав обіцянку посприяти відкриттю в парку 164 спортивних  майданчиків. Серед них будуть майданчики не лише для найновіших модних видів альтернативного спорту, а й для класичних ігрових, майданчики для дітей, літніх людей та людей з обмеженими можливостями. При такій підтримці організатори обіцяють багато сюрпризів, нових битв і нове приголомшливе шоу на суперфіналі Free Games 2013.

{social}

{iarelatednews articleid=»1247,1225,1211″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *