Напередодні літніх спортивних таборів Всеукраїнська Федерація фрі-файту та контактних єдиноборств провела у м. Київ Міжнародний турнір в розділі «лімітед файт» серед юнаків та юніорів «Кубок Карпат».
Він трохи дивний – «Кубок Карпат», бо проводиться втретє, але вперше – в Києві. Перший Кубок Карпат проводила Долина, другий – Чортків, а третій, так вже сталося, пройшов за 700 км від Карпат. Та це в організації та проведенні турніру була єдина нелогічність та недоречність. Крім команд Росії та Білорусі в заході взяло участь 84 спортсмени, які представляли Запорізьку, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Донецьку, Полтавську, Херсонську, Сумську, Тернопільську, Кіровоградську, Житомирську, Луганську області – всього 11 регіонів приїхало змагатися за Кубок Карпат!
Результати командного заліку такі:
1 місце – Збірна Запорізької області (7 золотих, 3 срібних та 3 бронзові нагороди);
2 місце – Збірна Київської області (4 золотих, 6 срібних, 4 бронзові нагороди);
3 місце – Збірна Дніпропетровської області (3 золотих, 1 срібна та 2 бронзові нагороди);
4 місце – Збірна Тернопільської області (2 золотих, 1 срібна та 2 бронзові);
5 місце – Збірна клубів Білорусії (1 золота, 5 срібних);
6 місце – Збірна Сумської області (1 золота, 1 срібна);
7 місце – Збірна Донецької області (1 золота, 1 бронзова);
8 місце – розділили Збірна Полтавської та Житомирської області (1 срібна);
9 місце – Росія (2 бронзових);
10 місце – Збірна Івано-Франківської області (1 бронзова);
всі інші команди – без нагород.
В особистому заліку маємо такі результати:
10 — 12 років:
«вагова» — 28 кг:
1 – Угрин Сергій (Тернопільська обл., тренер мсмк Долішній О.В.);
2 – Штихно Нікіта (Сумська обл., тренер мсу Бондаренко І.А.);
3 – Жуков Іван (Запорізька обл., тренери Бурда А.- Мкртчан С.);
«вагова» — 32 кг:
1 – Калашніков Олег (Донецька обл., тренер Тендітний М.В.);
2 – Заспенко Даніїл (Полтавська обл., тренер мсмк зту Шемаров В.М.);
3 – Юркевич Ростислав (Івано-Франківська обл., тренер Проскурник І.В.);
«вагова» — 37 кг:
1 – Терех Денис (Запорізька обл., тренери Бурда А.-Мкртчан С.);
2 – Неменущий Євген (Тернопільска обл., тренер мсмк Никифорець Г.Д.);
3 – Давиденко Богдан (Донецька обл., тренер Тендітний М.В.);
«вагова» — 42 кг:
1 – Терех Денис (Запорізька обл., тренери Бурда А.-Мкртчан С.);
2 – Руденко Роман (Київська обл., тренер Кирилюк В.М.);
3 – Набаранчук Сергій (Київська обл., тренер Кирилюк В.М.);
«вагова» — 47 кг:
1 – Фурдецький Валентин (Київська обл., тренер Кирилюк В.М.);
2 – Кутлієв Жалоладін (Київська обл., тренер Пустовій Ю.С.);
3 – Голішевський Микола (Київська обл., тренер Пустовій Ю.С.);
вікова група 13 -15 років:
«вагова» — 37 кг:
1 – Касьянов Роман (Запорізька обл.. тренери Бурда А.-Мкртчан С.);
2 – Сиркін Роман (Запорізька обл., тренер зту мсмк Бурля М.І.);
3 – Лібіка Максим (Київська обл., тренер Кирилюк В.М.);
«вагова» — 42 кг:
1 – Мостецький Олександр (Тернопільська обл., тренер мсмк Долішній О.В.);
2 – Батрак Дмитро (Запорізька обл.. тренери Бурда А.- Мкртчан С.);
3 – Войнаровський Іван (Запоріжська обл., тренер зту мсмк Бурля М.І.);
«вагова» — 47 кг:
1 – Орєхов Віктор (Київська обл., тренер Кураш Б.О.);
2 – Хміль Руслан (Київська обл., Якименко В.О.);
3 – Горобець Даніїл (Запорізька обл.. тренери Бурда А.- Мкртчан С.);
«вагова» — 52 кг:
1 – Богданчик Нікіта (Запоріжська обл., тренери Бурда А.- Мкртчан С.);
2 – Лінченко Владислав (Запорізька обл., тренер зту мсмк Бурля М.І.);
3 – Стечишин Юрій (Тернопільська обл., тренер Долішній О.В.);
«вагова» — 57 кг:
1 – Завгородній Євген (Запорізька обл., тренер зту мсмк Бурля М.І.);
2 – Погорілий Євген (Київська обл., тренери твк мсмк Росохатий М.В., Куліш П.О.);
3 – Проскурник Віталій (Івано-Франківська обл., тренер Проскурник І.В.);
«вагова» – 63 кг:
1 – Усенко Констянтин (Київська обл., тренер Кирилюк В.М.);
2 – Ковганюк Денис (Київська обл., тренер Кирилюк В.М.);
3 – Дручок Денис (Дніпропетровська обл., тренер Сокол О.)
«вагова» — 69 кг:
1 – Шевченко Михайло (Запорізька обл., тренер зту мсмк Бурля М.І.);
2 – Лабус Кирилл (Білорусь, тренер Богданов Є.Г.):
3 – Гатило Гліб (Дніпропетровська обл., тренер Сокол О.);
«вагова» +69 кг:
1 – Рослик Михайло (Дніпропетровська обл., тренер Богуславський В.В.);
2 – Бистрік Іван (Білорусія, тренер Богданов Є.Г.);
3 – Ярко Сергій (Житомирська обл., тренер мсу Гінгізов О.М.);
вікова група 16-18 років:
«вагова» — 57 кг:
1 – Шостак Віталій (Запорізька обл.. тренери Бурда А.- Мкртчан С.);
2 – Бурмістров Павло (Білорусія, тренер Булацький Ю.В.);
3 – Биков Дмитро (Росія, тренер Шуклін В.Н.);
«вагова» — 63 кг:
1 – Соболєв Дмитро (Білорусь, тренер Булацький Ю.В.);
2 – Мехравар Джейхун (Дніпропетровська обл., тренер Сокол О.);
3 – Коцур Віталій (Тернопільська обл., тренер Долішній О.В.);
«вагова» — 69 кг:
1 – Цебро Сергій (Сумська обл., тренер мсу Бондаренко І.А.);
2 – Комар Юрій (Київська обл., тренер мсу твк Росохатий М.В.);
3 – Богатирев Євгеній (Росія, тренер Шуклін В.М.);
«вагова» — 74 кг:
1 – Хальчевський Станіслав (Дніпропетровська обл., тренер Сокол О.);
2 – Мажако Василь (Білорусія, тренер Булацький Ю.В.);
3 – Остапчук Вадим (Київська обл., тренер Нетяга В.Л.);
«вагова» — 79 кг:
1 – Шпаковський Анатолій (Київська обл., тренер Кирилюк В.М.);
2 – Лисенко Богдан (Житомирська обл.. тренер Демчук М.);
«вагова» +79 кг:
1 – Богомолов Філіп (Дніпропетровська обл., тренер Сокол О.);
2 – Тихонович Антон (Білорусія, тренер Булацький Ю.В.);
3 – Герасимович Ярослав (Дніпропетровська обл., тренер Сокол О.).
Спеціальні призи:
«За найкоротший бій» – Терех Денис (0:09 секунд – фінальний бій у ваговій — 42 кг вікової групи 10 -12 років);
«За найкращий бій» – Шостак Віталій та Биков Дмитро – за напівфінальний бій у ваговій категорії — 57 кг вікової групи 16-18 років;
«За волю до перемоги» – Іванов Андрій, Рослик Михайло, Погорілий Євген, Войнаровський Іван, Соболєв Дмитро.
Гарного вам літнього відпочинку!!!
Прес-служба Всеукраїнської федерації фрі-файту та контактних видів єдиноборств.
{social}
{iarelatednews articleid=»1494,1460,1249″}