Фрі-файт завойовує Піднебесну

free-fight-ukraine-chinaКитай – стратегічний партнер Міжнародної федерації бойових мистецтв «Фрі-файт». У цій напруженій роботі і тривалій співпраці зроблено черговий крок: у Пекіні (КНР) відбувся міжнародний турнір з бойових мистецтв.

В рамках турніру, який традиційно проводить Пекінський Центр Шаоліня, відбулась матчева зустріч «Україна-Росія-Китай». Та головне, завдяки зусиллями президента Федерації Андрія Старовойта вперше в Піднебесній, яку називають колискою всіх бойових мистецтв світу, було проведено три поєдинки з фрі-файту. Крім того, турніру передував п’ятиденний суддівський семінар з фрі-файту під керівницвом Андрія Петровича.

До складу збірної команди від України увійшли 2 представника Київщини – Євген Однорог (МСМК з фрі-файту), Павло Куліш (КМС з фрі-файту) та один Тернопільщини – Тарас Піхуник (МС з фрі-файту).

Павло і Тарас усі свої поєдинки спромоглися закінчити достроково – нокаутами! А от чинному чемпіону світу з фрі-файту Євгену Однорогу пощастило менше. В напруженому поєдинку з представником Китаю Євген за рішенням суддів програв. У загальному заліку матчевої зустрічі Україна-Росія проти збірної Китаю перемогли наші, з рахунком 6:5.

Вже 21 квітня цього року за підтримки Міжнародної федерації бойових мистецтв «Фрі-файт» і Тернопільського обласного осередку ВГО «Всеукраїнська федерація фрі-файту та контактних єдиноборств» місто Тернопіль зустрічатиме найкращих бійців з Польщі, Молдови, Румунії і Білорусії на першому у Тернополі міжнародному турнірі з вільного бою «Битва за Честь». А 1-3 червня в м. Долина Івано-Франківської області відбудеться перший міжнародний дитячий турнір «Кубок Карпат». Побажаємо нашим бійцям і надалі утримувати провідні позиції на світовій арені у виді спорту, який стає усе популярнішим на всіх континентах. 

{social}

{iarelatednews articleid=»230″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *