Фрі-файт: збірна України знову в лідерах на ЧЄ

ASA_9766В Баку (Азербайджан) завершився чемпіонат Європи з фрі-файту серед дорослих та юніорів в розділі «realfight», участь в якому взяли 256 спортсменів із 18 країн. Наші спортсмени завоювали на змаганнях три золоті та дві срібні медалі.

Чемпіонами Європи у вагових категоріях -57 кг та -84 кг стали, відповідно, Тарас Грицьків та Олег Колотило з Івано-Франківська (тренер – Заграновськи М.М.). Ще одне золото, у ваговій категорії -79 кг, виборов представник Сумщини Олег Глянцев (тренер – Бондаренко І.А.).

Срібну медаль на ЧЄ здобув спорсмен із Полтавської області Богдан Головатий, вагова категорія -63 кг, тренер – Шемаров В.М.

В змаганнях юніорів на другу сходинку пєдесталу зійшов киянин Юрій Комар, він виступав у ваговій категорії -69 кг (тренер – Росохатий М.В.)

Таким чином, наша збірна посіла 3 загальнокомандне місце на турнірі. На першій ходинці збірна Грузії, на другій – Росії.

Окрім ЧЄ, про який йшлося вище, у Баку провели також відкриту європейську першість серед юнаків та юніорів у розділі «limitedfight». В рамках цього турніру змогли виступити майже 300 юних спортсменів із 31 країни. Українці вибороли 12 нагород та посіли 2 загальнокомандне місце. Першими ж тут стали представники Індії, на третьому місці росіяни.

Так, в змаганнях юніорів (16-18 років) маємо золото Ярослава Василька із Сумської області (вагова категорія +84 кг), срібло його земляка Сергія Ходуна, який виступав у в.к. -84 кг (обох хлопців тренує Бондаренко І.А.)  та бронзу Юрія Комара, якому вдалося зробити у Баку хай не золотий, проте «дубль».

Щодо виступу юнаків (10-12, 13-15 років), то тут маємо блискучий результат від представників Запорізької області – 4 золотих та 1 срібна медаль. Чемпіонами Європи додому повернулися Дмитро Батрак (в.к. -52 кг), Роман Касьянов (в.к. -47 кг), Іван Жуков (-32 кг) та Денис Терех (в.к. – 42 кг), крім того Денис зумів вибороти ще й срібло у ваговій категорії -47 кг. Усіх хлопців тренує Бурда А.С.

Срібними призерами стали Роман Руденко (-57 кг) та Сергій Набаранчук (-52 кг) з Київщини (тренер – Кирилюк В.М.), а також Євген Уберман (в.к. -42 кг) та Сергій Угрин (в.к. -32 кг) з Тернопільської області (тренери – Никифорець Г.Д. і Долішній О.В., відповідно).

{social}

{iarelatednews articleid=»1864,1821,1622,1517″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *