Футзал: ІМС-НУХТ виборов бронзу міжнародного турніру

futsal_women_nations_cup_2016_ukrУ Португалії завершився престижний міжнародний турнір з футзалу серед жіночих команд «Womens Futsal Nations Cup 2016». Чинний чемпіон України столичний клуб «ІМС-НУХТ» гідно виступив серед найсильніших жіночих футзальних команд світу.

В перший день змагань українки зустрічалися з англійським і іспанським клубами. Стартова гра проти англійок завершилася з рахунком 9:1 на нашу користь. Але здобути другу перемогу поспіль нашим дівчатам не вдалося. Мадридський «Атлетико» — одна з найсильніших жіночих футзальних команд Європи – виявилася не по зубах киянкам. Як результат – 1:4.

Другий змагальний день групового раунду видався більш вдалим. Спочатку підопічні Тараса Шпички зустрілися з представницями Нідерландів і перемогли – 7:1. Після цього на українських футзалісток чекала зустріч з господарками майданчику. Португальські спортсменки, як і нідерландські, не встояли під натиском наших дівчат – 5:0.

Таким чином, посівши друге місце у квартеті В, «ІМС-НУХТ» отримав право боротися за бронзові медалі змагань. На цій стадії нашим опонентом була ще одна команда господарів, яку ми також зуміли залишити без перемоги – 7:0 на нашу користь. У вирішальному двобою за нагороди голами в наших лавах відзначилися Юлія Форсюк, Анастасія Кліпаченко (в обох по дублю), Юлія Тітова, Алла Матвійчук та Ірина Бавзенюк.

Додамо, у 2016 році це був восьмий розіграш турніру «Womens Futsal Nations Cup».

Нагадаємо, за підсумками футзального сезону України серед жіночих команд 2015-2016 столичний клуб «ІМС-НУХТ» зробив чемпіонський дубль

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *