Футзал: змінився чемпіон міжнародного турніру «Кубок Водяна»

futsal_vodjan_cup_2016_winner В Одесі цього уїк-енду проходив міжнародний турнір з футзалу на призи заслуженого тренера України Валерія Водяна. Чемпіоном 7-го розіграшу «Кубку Водяна» став срібний призер Екстра-ліги сезону 2015/2016 харківський «Локомотив».

У перший день майбутня команда-переможець розгромила місцевий «ПСВ» (7:0). Другий матч, який був проти одеського «МКВ», видався більш напруженим, і завершився мінімальною перевагою «Локо» (2:1). Наступний день турніру розпочався для харківян з нічиєї проти франківського «Урагану» (1:1), але продовжився впевненою перемогою над гостями з Молдови «ІРА» (4:1). Завершивши груповий раунд на першому місці квінтету «А», «Локомотив» вийшов до фінального двобою, в якому йому протистояла найкраща команда квінтету «Б» – «Титан-Зоря» з Покровського, чемпіони цього турніру в 2015 році. «Золотий» матч проходив під диктовку Харкова, не даючи опонентам відзначитися у своїх воротах. Підсумковий результат на табло – 5:0.

Діючий чемпіон України з футзалу «Ураган» з Івано-Франківська дійшов до матчу за бронзу. Представники Заходу України розпочали турнір з нічиєї проти МКВ (2:2), виграли в молдован (3:1), вщент рознесли ПСВ (8:1) та розійшлися мирно з «Локо» (1:1). Як друга команда квінтету «А» франківці отримали шанс поборотися за бронзу. Хмельницький «Сокіл» став суперником «Урагану». В основний час колективи не зуміли виявити сильнішого (2:2), тому все вирішили пенальті. 2:3 – на користь «Урагану, який став бронзовим призером «Кубку Водяна».

За підсумками турніру були визначені кращі гравці. Футзалісти «Локомотиву» виграли наступні номінації: кращий нападник і гравець фінального двобою – Богдан Свірідов, кращий воротар – Дмитро Литвиненко. Також харківяни стали кращою командою турніру. Павло Пічкуров, представник срібного призера змагань, став кращим бомбардиром. В «Урагану» дві номінації – кращий бомбардир, який визнано Сергія Коваля, та кращий тренер, Іван Скіцко. Кращий молодим гравцем назвали Святослава Зубика з «Соколу». Автором кращого голу «Кубку» став Віктор Федосюк з «Епіцентру К Авангард».

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *