GAISF оголосила перелік міжнародних федерацій, які отримали статус Спостерігачів.

Всесвітня асоціація міжнародних спортивних федерацій (GAISF колишній SportAccord) оголосила перелік міжнародних федерацій, які отримали статус Спостерігачів.

До переліку увійшли 7 федерацій, а саме:

  • Всесвітня федерація армрестлінгу (WAF)
  • Всесвітня асоціація Dodgeball (WDA)
  • Міжнародна федерація FootGolf (FIFG)
  • Міжнародний союз гирьового спорту (IUKL)
  • Міжнародна федерація покеру (IFP)
  • Міжнародна спортивна федерація Pole Dance (IPSF)
  • Міжнародна федерація настільного футболу (ITSF)

Рішення про введення статусу спостерігача для членів-претендентів було одностайно погоджене делегатами під час Генеральної Асамблеї GAISF в м. Орхус (Данія) цього року.

Статус Спостерігача — це перший крок на шляху до повноправного членства в Асоціації (GAISF). Таким чином GAISF буде супроводжувати процес розвитку Спостерігачів, які отримають можливість набуття необхідних критеріїв для повноцінного членства (таких як відповідність вимогам WADA, кількість членів федерацій у різних країнах світу та отримання визнання Національними олімпійськими комітетами або центральними державними органами, які відповідають за розвиток спорту).

Статус спостерігача дозволяє новим, молодим міжнародним федераціям скористатися перевагами мережі GAISF для росту та розвитку. Вони можуть брати участь у щорічному Форумі міжнародних спортивних федерацій та відвідувати Генеральну асамблею, щоправда не маючи права голосу.

«Ми вітаємо наших перших Спостерігачів. Це захоплюючий час як для вас так і для нас. Ми зробимо все, що буде від нас залежати, аби ви змогли реалізувати свій потенціал у глобальному спорті. І, можливо, ви теж станете частиною Олімпійської програми. Нові види спорту дебютують у Токіо у 2020 році та на молодіжних Олімпійських іграх в Буенос-Айресі – це свідчить про те, що шлях є» – зазначив президент Глобальної асоціації міжнародних спортивних федерацій (GAISF) Патрік Бауман.

На розгляді Комісії, яка відповідала за відбір кандидатів, було 15 запитів на отримання статусу Спостерігачів. Проаналізувавши рівень розвитку статус було надано семи зазначеним федераціям, але Асоціація продовжує стежити за тими федераціями, які подавалися на розгляд.

Сьогодні GAISF представляє 109 міжнародних федерацій та інших спортивних організацій і виступає в якості форуму для обміну знаннями та ідеями щодо розвитку спорту. Також, GAISF тісно співпрацює з Міжнародним олімпійським комітетом та розуміється на його баченні, цінностях та цілях розвитку.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *