German Open 2016: кращі серед українських пар

dance_sport_pekunov_savinaПісля липневого міжсезоння епіцентром танцювальних подій став ювілейний 30-й Відкритий Чемпіонат Німеччини, який приймав Штутгарт. Протягом пяти днів на паркеті змагалися в 36 конкурсних групах, до участі в яких заявилися пари з усього світу.

У змаганнях Ювеналів-1 (діти до 9 років) найвищий результат продемонстрували харківяни  Даніїл Самохін та Поліна Кійко – срібло в Латині. У програмі Стандарт та 6 танців в них сьомий показник, і це за крок до фіналу. У турнірі Ювеналів-2 (діти 9-11 років) брали участь понад 70 пар. В кожній з трьох дисциплін – Standard, Latin та 8-Dance – київська пара Андрій Нікітьонок і Златослава Полубень потрапила до топ-20.

Юніорські змагання були більшими за кількістю учасників, аніж дитячий турнір: тут сперечалися за нагороди понад 100 пар в кожній програмі. Серед юніорів-1 (12-13 років) у топ-15 фінішував танцювальний дует Олександр Турченяк/Софія Чернікова, які посіли 13-е місце. Змагання серед вікової групи юніори-2 (14-15 років) найкраще провели Владіслав Ціхановський і Софія Зіль. У Стандарті вони дійшли до 5-го раунду і поділили 11-12 місце.

У двоборстві серед молоді (16-18 років) Владіслав Запольський і Анастасія Чорненька розділили 18-19 місце серед 85 пар-учасниць. До третього раунду в цій групі також вийшов дует Акім Пекунов/Дарія Савіна – 21 місце.

Кияни Лоренцо Сіка і Юлія Лісовська відзначилися досить високо в латинській програмі Adult-категорії Rising Star. Вони зайняли 9-е місце серед 228 пар з 41 країни.

В рамках German Open проходив GrandSlam серед дорослих, де брали участь близько 250 пар у кожній програмі. Дістатися четвертого раунду на турнірі Великого Шолому вдалося одразу трьом дуетам з України: у Latin це були Лоренцо Сіка/Юлія Лісовська і Роберт Поклітар/Анастасія Дарчук, тоді як у Standard цієї стадії досягли Роман Редзюк з Єлизаветою Басюк.

У найстаршій віковій групі – сеньйори – проходив опен-турнір, в латинській програмі якого наша пара Дмитро Капустинський і Євгенія Сікорська замкнули топ-8.   

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *