Гірські автоперегони: ранній початок сезону

autosport-Veretskiy-perevalНезвично рано цього сезону розпочинається чемпіонат України з гірських автоперегонів: вже цієї суботи гонщики вийдуть на старт першого із семи етапів змагань. Гонка має назву «Зимові вершини» і пройде в Закарпатській області в районі Верецького перевалу, повідомляє прес-служба Автомобільної федерації України.

Організатор етапу, Галицький автомобільний клуб, має намір запропонувати учасникам в якості траси засніжений підйом довжиною 2700 метрів, який екіпажі повинні будуть подолати тричі.

Цього року в чемпіонаті з гірських гонок значно збільшилася кількість класів, в яких планується розіграти чемпіонське звання. Комітет гірських гонок сподівається, що це дозволить підвищити інтерес до цієї дисципліни. Крім того, одночасно з проведенням етапів чемпіонату будуть проводитися і змагання для автолюбителів. Перше з них, клубну гонку Галицького автомобільного клубу, проїдуть разом зі стартовим етапом чемпіонату.

Чинним чемпіоном України у класі гірських автоперегонів є Володимир Петренко. Другим в абсолютному заліку у сезоні 2012-го року став Микола Ільницький, третім – Сергій Німець.

{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *