Глазков чекає відповіді Пітера

alt26-річний український боксер-супертяж В’ячеслав Глазков може зустрітися з давнім знайомим братів Кличків Семюлем Пітером.
Відомий російський менеджер Володимир Хрюнов повідомив порталу Allboxing.Ru про те, що екс-чемпіон світу 31-річний нігерієць Семюель Пітер може стати учасником боксерського вечора 4 листопада у Москві. «Ми зробили пропозицію команді Пітера щодо зустрічі з Глазковим і зараз чекаємо відповіді», – сказав Володимир Хрюнов.
В’ячеслав Глазков був бронзовим призером Олімпіади в Пекіні, після чого почав професійну кар’єру під керівництвом Германа Титова. За 2 роки провів 9 боїв, усі виграв, 6 разів – нокаутом. В останньому двобої переміг відомого росіянина Дениса Бахтова. У Пітера, якого вже не так часто величають «Нігерійським кошмаром», рік знову невдалий. Після поразки від Володимира Кличка минулої осені, він програв і фіну Роберту Хеленіусу. Втім, для Глазкова Пітер в будь-якому випадку буде серйозним випробуванням, але в той же час і шансом швидко заявити про себе в суперважкому дивізіоні.
{social}
{iarelatednews articleid=»342″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *