«Халк» готовий до штурму Європи

paintball-Hulk-ukr-cup-winnersУ Києві відбувся третій етап Кубку України з пейнтболу. За рейтингові очки та місця на п’єдесталі змагалися 20 команд. Однак, знову ніхто не зумів скласти конкуренцію столичній команді «Халк», яка ось уже три роки практично нікого не підпускає до призів національних змагань. Букмекерські контори, якби зацікавилися українським спортивним пейнтболом, уже б давно перестали приймати ставки на «Халків».

Цей результат, звісно, не з’явився на порожньому місці. У команди сучасна тренувальна база, відмінний менеджерський склад, продуктивно працює Молодіжна академія пейнтболу. Такий підхід – відмінний приклад для наслідування. Це вже відпрацьована методика, і інші команди можуть взяти її на озброєння – заради власного прогресу і прогресу молодого як для нашої країни виду спорту.

Поки ж констатуємо, що «Халк» цього виграв чотири національні турніри з чотирьох, включаючи і всі три етапи Кубку України. Далі в табелі про ранги дивізіону «Про» так само розмістилися команди зі столиці: друге місце – «ZZ Top», третє – «Скорпіон», четверте – «Київ Експрес».

Формат Кубку цього року дозволяє й іншим командам «спробувати на зуб» медалі та отримати стимул для подальшого зростання. Ті, хто посіли другі місця у груповому турнірі, визначають найсильніших у плей-офф дивізіону «Майстри», треті – дивізіону «Новачки». Категорію «Майстри» виграла на 3-му етапі харківська команда «Kharkov Rage», а категорію «Новачки» – «Самурай» із Севастополя.

Фінальний раунд Кубку України зі спортивного пейнтболу буде проведено у Києві 21-22-го вересня.

На часі ж у всієї пейнтбольної спільноти – чемпіонат Європи, який уже 5-го липня пройде у Великобританії. Серед 12-ти елітних збірних Старого Світу буде грати і збірна України. Сформована вона з гравців «Халка». За словами капітана команди Ярослава Янушевича, крім того, що «Халки» – найсильніші, вони розуміють один одного навіть не з пів слова, а з напів погляду, тож сенсу залучати представників інших команд просто немає. 

{social}

{iarelatednews articleid=»1501,1496,1468″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *